Суспільство

Відійшли до небесного війська: громади Кіровоградщини повідомили про військові втрати (ФОТО)

 . 3503

 Декілька громад Кіровоградщини повідомили про загибель і смерть захисників, які боронили український народ від російських загарбників.

zagubluy ZSU

Олександрійська міська рада повідомила про смерть двох захисників.

Стрілець-санітар Віталій Чвалко з Олександрії загинув 31 липня поблизу села Діброва Луганської області, під час виконання бойового завдання. Йому було 38 років.

Про місце і час проведення церемонії місцева рада повідомить додатково.

Chvalko

Перебуваючи у відпустці в Олександрії, 1 серпня помер 29-річний старший сержант Дмитро Могильний. Він народився і жив в Олександрії, а у 2018 році приєднався до лав української армії, був учасником ООС.
Прощання із Дмитром Могильним відбудеться 4 серпня о 10:00 годині у ПК «Світлопільський», після чого захисника поховають на військовому кладовищі.

Mogulnuy

В Компаніївській громаді повідомили про загибель на фронті старшого солдата Данила Пешкова. Він народився 20 травня 1996 року у Кропивницькому, навчався у Мар’янівській школі, а після – у професійно-технічному училищі №8 у Кропивницькому.

З 2015 року Данило Пешков бав участь в АТО/ООС у складі 92 бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Після закінчення контракту продовжував у лавах української армії боронити Україну від ворога.
Про дату та час зустрічі живим коридором, церемонії прощання із Данилом Пешковим місцева рада повідомить додатково.

Peshkov

 Голова Долинської громади повідомив про загибель захисника Андрія Палія. Військовий загинув 27 липня 2023 року під час виконання бойового завдання.

Церемонія прощання відбудеться у п’ятницю, 4 серпня, об 11:00 в селі Новогригорівка Перша по вулиці Миру, 4.

Paliy

Під час бою проти російських окупантів 31 серпня 2023 року загинув Сергій Ліщук з Долинської громади. 

Церемонія прощання із захисником відбудеться 5 серпня о 9:00 в селі Богданівка по вулиці Собка, 29, а о 10:30 – в місті Долинській біля МЦ «Червона Калина». Місцевих жителів закликають створити живий коридор, щоб вшанувати пам’ять загиблих військових.

Lishuk

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте