Очільник театру корифеїв подав заяву до суду щодо дій обласної ради

14:14, 10 Серпня, 2023

 Директор театру імені Марка Кропивницького В’ячеслав Вандрашек подав до суду, вимагаючи скасувати розпорядження обласної ради про проведення конкурсу на його посаду.

 

Сьогодні, 10 серпня, директор Кіровоградського обласного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького В’ячеслав Вандрашек повідомив, що подав заяву до суду, в якій вимагає визнати протиправним та скасувати розпорядження обласної ради, передає кореспондентка «Гречки». Йдеться про розпорядження голови облради Юрія Дрозда оголосити конкурс на посаду директора – художнього керівника театру.

«Це незаконно. Конкурс оголошується на вакантну посада. Наразі вакансії на посаду директора художнього керівника театру немає», – сказав В’ячеслав Вандрашек. 

Він додав, що позовну заяву надіслав до Кіровоградського окружного адміністративного суду.

«Заяву вже прийняли, і навіть призначили суддю, який розглядатиме це питання», – додав директор театру корифеїв.

Нагадаємо, у липні директор театру імені Марка Кропивницького В’ячеслав Вандрашек заявив, що в обласній раді його неофіційно попередили про можливе звільнення.

Нагадаємо, наразі на посаді директора академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького перебуває В’ячеслав Вандрашек. Його призначив на посаду колишній голова Кіровоградської облради Сергій Шульга. 

На сайті електронних петицій зареєстрували звернення до Кіровоградської обласної ради із закликалом не звільняти В’ячелава Вандрашека. Станом на сьогодні, 10 серпня, петиція набрала 437 голосів із 700 необхідних. Також колектив театру корифеїв звернувся з заявою до президента України з закликом не допустити незаконного звільнення директора.

Раніше «Гречка» публікувала інтерв’ю з вимушеними переселенцями з Херсонщини, які долучилися до розвитку театрального мистецтвау Кропивницькому

 

 

Останні новини по темі
Родинам полеглих захисників з шести громад Кіровоградщини передали військові ордени
orden1
221954640 2954521134816401 8339189200908312195 n
В Україні запрацюють ще 50 відеокамер фіксації порушень ПДР: одна з них на Кіровоградщині
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024