Улюбленець кропивницького управління освіти за 2,5 мільйона ремонтуватиме дах ліцею у Смоліному

15:45, 14 Серпня, 2023

 

У Смоліному, Новоукраїнського району, планують відремонтувати покрівлю корпусу позашкільного навчального закладу ліцею №2, за що відділ освіти віддасть майже 2,5 мільйона гривень. Тендер провели без відкритих торгів.

 

Оголошення про проведення тендеру оприлюднили 8 серпня. Замовником виступає відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради.

Капітальний ремонт покрівлі будівлі проведуть у ПНЗ Смолінського ліцею №2, за адресою – вулиця Казакова, 42.

Підрядником стало ТОВ “Компанія Масштаб Буд”.

Рішенням виконавчого комітету Смолінської селищної ради процедуру закупівлі провели без використання електронної системи закупівель, обґрунтувавши це так:

У зв’язку з існуючою нагальною потребою у виконанні даних робіт та у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів”.

Відремонтувати покрівлю підрядник зобов’язаний до 20 серпня цього року.

Згідно з даними аналітичної системи “Youcontrol“, підрядник ТОВ “Компанія Масштаб Буд” належить Олександру Ходикіну і зареєстроване у Кропивницькому.
Протягом 2023 року ТОВка вже отримала підрядів через державні закупівлі на понад 5,2 мільйона гривень. У більшості закупівель цього року замовником виступало управління освіти Кропивницької міськради.

Серед цьогорічних підрядів:

  • ремонт “Станції юних техніків” у Кропивницькому на 1,3 мільйона;
  • заміна вікон у ліцеї “Лідер” у Кропивницькому на майже 916 тисяч гривень;
  • заміна вікон у “Класичній гімназії” у Кропивницькому на 300 тисяч гривень;
  • ремонт стін у сантехнічному приміщенні та ремонт у пральні “Кропивницького соціального гуртожитку №2” на загальну суму понад 260 тисяч гривень.

Минулого року “Компанія Масштаб Буд” виграла у державних закупівлях на загальну суму понад 957 тисяч гривень. Тоді вона отримала 7 підрядів, у 5-ти з яких замовником теж було управління освіти Кропивницької міськради.

У 2021, 2020 та 2019 роках також переважну більшість підрядів підприємство отримувало від управління освіти та управління капітального будівництва Кропивницької міськради.

Нагадаємо, у Смолінському ліцеї №2 у головному корпусі планували відремонтувати за 5,9 мільйона гривень. Тендер провели 3 серпня, згідно з яким переможцем стало ТОВ “БК”Глобал”Інвест”, яке готове виконати роботи за 5,7 мільйона гривень.

 

Останні новини по темі
Збитків на 800 тисяч при закупівлях: на Кіровоградщині судитимуть керівницю міськвідділу освіти
Sud pravo vurok copy
Копія Для маркування Прямокутник 72
Знам’янка: де набрати воду на час відключення (АДРЕСИ)
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024