У філії Аджамського ліцею за 3,6 мільйона відремонтують дах

10:07, 23 Серпня, 2023

 

На Кіровоградщині дах філії Аджамського ліцею планують відремонтувати за 3 мільйони 621 тисячу гривень.

 

Згідно з інформацією у системі “Prozorro”, мова йде про капітальний ремонт покрівлі Червоноярської філії Аджамського ліцею у селі Червоний яр.

Пропозиції надійшли від ТОВ “Кіровоградський будівельний альянс”, яке було готове відремонтувати дах за 3 621 000 гривень та ТОВ “Буд-Контроль” – з пропозицією у сумі 3 621 240 гривень.

Під час перевірки тендерної пропозиції учасника ТОВ “Кіровоградський будівельний альянс”, з’ясувалося, що тендерна пропозиція учасника не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам до предмета закупівлі. Підрядником стало Товариство з обмеженою відповідальністю “Буд-Контроль”.

Підрядник має виконати капітальний ремонт даху комунального закладу: розібрати покриття карнизу покрівлі з листової сталі, розібрати слухові вікна, розібрати дерев’яні мауерлати, горищні перекриття, укласти ходові дошки, улаштувати покрівлю пароізоляційною, армованою плівкою, дошкою та металочерепицею, навісити водостічні ринви.

Виконати роботу підрядник має до 1 листопада 2023 року.

 

Згідно з даними аналітичної системи “Youcontrol“, підрядник ТОВ “Компанія Масштаб Буд” належить Олександру Ходикіну і зареєстроване у Кропивницькому.
Протягом 2023 року ТОВка вже отримала підрядів через державні закупівлі на понад 5,2 мільйона гривень. У більшості закупівель цього року замовником виступало управління освіти Кропивницької міськради.

Серед цьогорічних підрядів:

  • ремонт “Станції юних техніків” у Кропивницькому на 1,3 мільйона;
  • заміна вікон у ліцеї “Лідер” у Кропивницькому на майже 916 тисяч гривень;
  • заміна вікон у “Класичній гімназії” у Кропивницькому на 300 тисяч гривень;
  • ремонт стін у сантехнічному приміщенні та ремонт у пральні “Кропивницького соціального гуртожитку №2” на загальну суму понад 260 тисяч гривень.

Минулого року “Компанія Масштаб Буд” виграла у державних закупівлях на загальну суму понад 957 тисяч гривень. Тоді вона отримала 7 підрядів, у 5-ти з яких замовником теж було управління освіти Кропивницької міськради.

У 2021, 2020 та 2019 роках також переважну більшість підрядів підприємство отримувало від управління освіти та управління капітального будівництва Кропивницької міськради.

Нагадаємо, у Смоліному, Новоукраїнського району, планують відремонтувати покрівлю корпусу позашкільного навчального закладу ліцею №2, за що відділ освіти віддасть майже 2,5 мільйона гривень. Тендер провели без відкритих торгів.

 

 

Останні новини по темі
Селище Нове із вересня почнуть приєднувати до водогону «Дніпро-Кіровоград»
278
shkola copy
Дистанційка, офлайн та групи продовженого дня: як навчатимуться школярі у Кропивницькому
Читайте також

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024