Дистанційка, офлайн та групи продовженого дня: як навчатимуться школярі у Кропивницькому

18:03, 22 Серпня, 2023

У Кропивницького розповіли, який буде формат навчання у школах міста з початком навчального року, чи будуть працювати групи продовженого дня, а також пояснили як навчатимуться діти, які перебувають за кордоном.

Як повідомили у пресслужбі міськради, з 1 вересня у школах Кропивницького навчатимуться 25855 учнів. Форму навчання визначатиме керівництво кожного закладу з урахуванням побажання батьків, у межах кількості місць в укриттях, за погодженням з обласною військовою адміністрацією.

В управлінні освіти зазначили, що всі будівлі шкіл та дитсадків повторно обстежили щодо можливості їх використання як найпростішого укриття.

“Фахівці управління освіти, ДСНС та Держпродспоживслужби зробили висновки про можливість використання будівель, споруд чи приміщень для укриття населення як найпростішого укриття у 34 садочках та 32 школах. Загалом ще у сімох закладах освіти тривають ремонтні роботи”, – йдеться у повідомленні.

Також у управлінні освіти повідомили, що всі об’єкти, які використовуються як найпростіші укриття, перебувають у задовільному санітарному та протипожежному стані. З міркувань безпеки у школах використовують 187 камер відеоспостереження. Всі заклади мають тривожну кнопку виклику поліції охорони.

Дітей пільгових категорій забезпечать безоплатним гарячим харчуванням. Чотиритижневе меню на осінній період уже погодила Держпродспоживслужба.

У коментарі “Гречці” начальниця управління освіти Лариса Костенко розповіла, що у школах, в яких це можливо з точки зору місткості укриттів, діятимуть групи продовженого дня.

За її словами, якщо у деяких школах буде навчання у дві зміни, то групи продовженого дня зможуть функціонувати там, де вистачатиме місць в укриттях і на учнів другої зміни і на вихованців ГПД. Це питання буде вирішувати адміністрація тієї чи іншої школи.

Також вона зазначила, що школярі, які перебувають за кордоном, зможуть долучитися до дистанційного навчання у Лііцеї “Максимум” (Ред. – школа №6). Там на кожну паралель набиратимуть дистанційний клас. Після повернення дитини в місто, вона зможе повернутися до очного навчання у заклад, який відвідувала до виїзду.

“У цьому ліцеї вже підготовлені для такого формату педагоги, є все необхідне для організації дистанційного навчання. Немає сенсу готувати педагогів та все необхідне в інших закладах, коли база є у цій школі. Вони вже тривалий час працюють із таким форматом”, – пояснила очільниця управління освіти.

Нагадаємо, у новому навчальному році у Кропивницькому кількість перших класів зменшиться. Загалом відкриють 79 перших класів і понад 50 – десятих.

Останні новини по темі
У філії Аджамського ліцею за 3,6 мільйона відремонтують дах
remont dahu copy
roduna simya
Куди піти у Кропивницькому: афіша останніх вихідних літа
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024