Задля збереження: у Кропивницькому планують цьороріч об’єднати пологовий і лікарню “швидкої”

11:55, 29 Серпня, 2023

У Кропивницькому до спроможної мережі Кіровоградського госпітального округу увійшли 8 медзакладів. Жоден з них, станом на сьогодні, не відповідає вимогам свого статусу.


Про це повідомила сьогодні, 29 серпня, під час пресконференції начальниця управління охорони здоров’я міськради Кропивницького Оксани Макарук, передає кореспондентка “Гречки”.

За її словами, два заклади – Центральна міська лікарня та Лікарня швидкої медичної допомоги – отримали статус кластерних. Ще 6 закладів – загальні. Кластерні лікарні повинні мати підписані із НСЗУ договори на 20 пакетів послуг, загальні – на 6 пакетів.

‘Жоден із медзакладів не відповідає вимогам отриманого статусу та не надає відповідної кількості послуг. Тому ми вже розробили перспективні плани розвитку закладів на три роки, аби вивести ці лікарні на відповідний рівень”, – зазначила Оксана Макарук.

В рамках таких планів – реорганізація медзакладів задля їх збереження та удосконалення.

Зокрема, посадовиця говорить, що наразі відбувається реорганізація Лікарні швидкої медичної допомоги, яку планують об’єднати із міським пологовим будинком.

“Для прикладу пологовий будинок не ввійшов до спроможної мережі, що загрожує тим, що заклад взагалі може припинити функціонування, адже не матиме прямого фінансування НСЗУ. В той самий час, у Лікарні швидкої медичної допомоги не вистачає необхідних спроможностей для того, аби відповідати статусу кластерного закладу. Тому така реорганізація необхідна, аби зберегти та удосконалити медзаклади”, – прокоментувала Оксана Макарук.

Об’єднання пологового і ЛШМД планують завершити до кінця поточного року.

Після створення нового медзакладу, йому дадуть нову назву та оголосять конкурс на посаду його керівника чи керівниці. Якщо ж протягом трьох років у місті заклади спроможної мережі не приведуть у відповідність усім вимогам, то їх можуть виключити зі спроможної мережі.

Як “Гречка” повідомляла раніше, у Кропивницькому об’єднають міський пологовий будинок та Лікарню швидкої медичної допомоги

Останні новини по темі
У Кропивницькому відкрили Алею пам’яті захисників (ФОТО)
Slavagerojam
vshan2
Покладання квітів і державні нагороди: у Кропивницькому вшанували захисників і захисниць (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024