Кропивничан запрошують долучитись до Всеукраїнського дослідження перспектив штучного інтелекту в освіті

15:40, 24 Вересня, 2023

Мала академія наук України (МАНУ) та Projector Creative&Tech Institute продовжуючи досліджувати майбутнє штучного інтелекту у школах України оголосили про старт другого етапу Всеукраїнського дослідження перспектив ШІ у шкільній освіті.

Як зазначають в Міністерстві освіти і науки України, школярі з усіх куточків країни мають змогу долучитись до опитування в онлайн-формі й відповісти на запитання про користь штучного інтелекту у підготовці до уроків, творчих завданнях чи позашкільних заходах.

Опитування є анонімним, учні мають зазначити лише свій населений пункт, вік, клас і свої зацікавлення.

Більшість запитань – про штучний інтелект і ставлення школярів до нього. У відповідь усі учасники опитування отримають лист із запрошенням долучитися до розіграшу.

Ініціатива реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Долучитися до опитування можна за цим посиланням.

Як “Гречка” повідомляла раніше, кропивницький програміст Віктор Шимко створив для сервісу Google Assistant скіл, який розширює здібності ШІ та дозволяє йому вголос читати Біблію в україномовному перекладі Івана Огієнка.

Останні новини по темі
Як пройти безоплатне гормональне дослідження: пояснення МОЗ
covid2
Zagubnuv vijskovuy
На Кіровоградщині закликали дати звання Героя полеглому солдату: петиція (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024

Протягом цього тижня, із 19 по 23 лютого, відзнаки отримали воїни із Кіровоградщини, які служать у  41-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. ...

16:35, 23 Лютого, 2024