У Кропивницькому офіційно звільнили директора Театру корифеїв

09:57, 26 Вересня, 2023
Vandrashek mar

У Кропивницькому офіційно звільнили директора Театру корифеїв Вʼячеслава Вандрашека. Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Юрій Дрозд.

Інформацію “Гречці” підтвердив працівник пресслужби Кіровоградської обласної ради Юрій Лета.

За його словами, є  розпорядження про звільнення В’ячеслава Вандрашека з посади директора обласного театру від сьогодні, 26 вересня. Цим же розпорядженням вже від завтра, 27 вересня, директором театру призачають Сергія Корнієнка.

Нагадаємо, 14 вересня конкурсна комісія з обрання директора-художнього керівника Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького обрала кандидатуру Сергія Корнієнка на посаду очільника театру. З ним участь у конкурсі брав Олексій Дорошев.

Зазначимо, конфлікт навколо звільнення і призначення нового директора театру у Кропивницкому триває кілька місяців. На посаді директора академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького перебував В’ячеслав Вандрашек. Його призначив на посаду колишній голова Кіровоградської облради Сергій Шульга. 28 липня Вандрашек заявив про тиск з боку Кіровоградської облради, щоб змусити піти з займаної посади.

Актори театру також були проти звільнення Вандрашека та влаштовували акції протестів.

Тим часом обласна рада оголосила конкурс на посаду директора театру. До конкурсної комісії включили відомих діячів культури. У свою чергу чинний директор театру В’ячеслав Вандрашек закликав членів комісії відмовитися від участі.

Конкурс таки відбувся. На участь у ньому претендували два кандидати: режисер Сергій Корнієнко й актор театру Олексій Дорошев.

Обійняти посаду обраний кандидат міг після розгляду прооєкту рішення щодо його призначення на сесії обласної ради, або ж на час дії воєнного стану – за розпорядженням голови обласної ради.

Зазначимо, коли звільняли із посади голови обласної ради Сергія Шульгу, депутати, які це ініціювали, заявили, що вважають неправильним одноосібне призначення керівників комунальних закладів, зокрема театру та комунального підприємства, що займатиметься будівництвом аеропорту, охорони здоров’я. Також мають претензії до роботи підприємства “Дніпро-Кіровоград”, відповідальність за яке покладають на голову облради. Серед іншого вважають, що голова облради Сергій Шульга одноосібно нараховував премії керівникам низки підприємств.

 

Останні новини по темі

На Кіровоградщині новопризначений очільник лікарні без тендера замовив послуги в однопартійця

Depositphotos 10731353 S
uvaga copy copy copy

На Кіровоградщині сили ППО знищили три безпілотники

Читайте також

На Кіровоградщині триває акція зі збору крові, в рамках якої спеціальна бригада Обласної станції ...

18:58, 8 Грудня, 2023

Вимушена переселенка з Луганщини Анжеліка Мірошниченко створила у Кропивницькому безкоштовну ...

17:26, 8 Грудня, 2023

На Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників на фронті.

17:14, 8 Грудня, 2023