У Кропивницькому бракує укриття для ліцею через магазин: міськрада шукатиме вихід

15:03, 28 Вересня, 2023
2.1 4

У Кропивницькому ініціюють питання щодо можливості створити укриття для ліцею “Максимум” (Ред. – раніше НВО №6) Замість магазину “Шкільний всесвіт”, який наразі там знаходиться.

Сьогодні під час сесії депутатський корпус підтримав запит Ольги Ковальової-Алокілі, щодо того, щоб управління освіти надало інформацію по договору оренди для магазину, його площу та можливостей розірвати договір оренди задля облаштування там укриття для ліцею.

За її словами, через нестачу місця в укритті в учнів ліцею “Максимум” велика частка навчання припадає на дистанційну форму. Частину підвалу під ліцеєм орендує магазин “Шкільний всесвіт”, за рахунок якого можна було б розширити площу укриття та дозволити дітям більше навчатися очно.

Начальниця управління освіти Лариса Костенко пояснила, що частину площі підвалу вже повернули з оренди, залишилася незначна територія. Проте, щоб її повернути потрібно звертатися до суду та відшкодовувати власникам “Шкільного всесвіту” гроші, які вони витратили на облаштування приміщення.

За словами посадовиці, до здачі в оренду підвальне приміщення було у дуже жахливому стані, тому ймовірно сума вішкодування буде значною. Без детального вивчення питання сказати скільки це буде і як, вона не готова сказати.

Відтак, депутатський запит Ольги Ковальової-Алокілі підтримали та доручили управлінню освіти вивчити питання можливості розірвати договір оренди із “Шкільним всесвітом” та дооблаштувати там укриття для ліцею “Максимум”.

Останні новини по темі

У Кропивницькому для ремонту шкіл і дитсадків виділили додаткові 3,6 мільйона

Depositphotos 645314898 S
vidnovlenniaukrainy copy copy

Пліч-о-пліч: фахівці Кіровоградщини долучаться до відбудови громади на Херсонщині (ВІДЕО)

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023