У Кропивницькому громадянину росії за крадіжки і зберігання патронів призначили умовний термін

17:03, 30 Вересня, 2023

У Кропивницькому суд виніс вирок громадянину росії, який вчинив дві крадіжки та зберігав патрони до автомата. Чоловіку призначили умовний термін.

Згідно з інформацією у Єдиному державному реєстрі судових рішень, чоловік проживає у селі Верблюжка, Новгородківської громади.

Першу крадіжку, яку зазначили у справі, обвинувачений вчинив ще у січні 2019 році. Тоді він викрав телефон вдома у товариша. Вже у березні того ж року викрав металевий столик на кладовищі.

У лютому 2021 року чоловік на зупинці знайшов згорток, в якому було 15 патронів для автомата Калашнікова та заховав їх до кишені. Згодом цього ж дня його затримала поліція.

У судовому засідання він свою вину визнав, також пояснив, що всі злочини вчинив, коли був п’яним.

Розгляд справи тривав близько двох років. 22 вересня цього року суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 4 років в’язниці. Проте, враховуючи думку прокурора, який просив суд звільнити обвинуваченого від відбування покарання з випробуванням та врахувавши позицію потерпілих, суд вирішив застосувати положення ст.75 КК України та звільнити чоловіка від відбування покарання з випробуванням на 2 роки.

Останні новини по темі
До Дня захисників та захисниць у Кропивницькому відзначили військових: кого нагородили (ФОТО)
130
groshi1
На Кіровоградщині стартувала програма допомоги переселенцям на оренду житла: як подати заявку
Читайте також

Розгляд теми “Підтримка здоров’я в умовах війни” відкриває перед нами важливу проблематику, яка має безпосередній вплив на фізичне та психічне благополуччя люд...

13:26, 27 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили підозру працівниці податкової в допомозі підприємцю ухилятися від сплати податків. Збитки державі оцінили у 3,4 мільйона гривень....

13:16, 27 Лютого, 2024

Парк імені Крючкова передали у постійне користування Кропивницькій єпархії ПЦУ.

12:37, 27 Лютого, 2024