Ексдепутат і банкір: хто очолив Устинівську лікарню на Кіровоградщині

13:54, 04 Жовтня, 2023
kandudat

 Устинівська селищна рада провела конкурс на посаду керівника Устинівської лікарні, який тривав тиждень. Як виявилося, свою кандидатуру подала лише одна людина, яку призначили на посаду на наступний же день після завершення конкурсу..

Умовне фото

Як повідомили «Гречці» в Устинівській селищній раді, виконуюча обов’язки директорки Устинівської лікарні Ірина Михайлова була звільнена з посади 31 серпня 2023 року – згідно з поданою заявою.

Конкурс на вакантну посаду керівника медзакладу селищна рада оголосила 19 вересня: документи від кандидатів приймали до 25 вересня – тобто протягом шести днів, з яких два є вихідними. Можливості подати заяви онлайн не було. 

Вимоги до кандидатів були наступні:

  • вища освіта за ступенем магістра за однією зі спеціальностей «Управління та адміністрування», «Право», «Соціальні та поведінкові науки», «Гуманітарні науки», «Охорона здоров’я» (зі спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я»);
  • стаж роботи не менше трьох років за спеціальністю або одного року на керівних посадах.

У відповіді на запит «Гречки» в Устинівській селищній раді повідомили, що документи на посаду керівника лікарні подала лише одна людина – Василь Рєзнік. Вже на наступний день після завершення конкурсу, 26 вересня, відбулася сесія селищної ради, на якій кандидатуру Василя Рєзніка погодили на посаду керівника Устинівської лікарні.

Ustunivska sesiya

В документі рішення сесії вказано «погодити кандидатуру Резніка Василя Васильовича на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради». На цьому ж документі стоїть дата – 15 вересня, хоча на той день ще конкурс на посаду не був оголошеним.

«Гречка» звернулася за роз’ясненням до Устинівської селищної ради – про відповідь повідомимо додатково.

ДОПОВНЕНО: у відповідь на запит з «Гречкою» зв’язалася начальниця відділу соціального захисту та охорони здоров’я Устинівської ради Віта Синяк і запевнила, що у даті в документі допущена одруківка.

Ustunivska likarnya rishenya sesii

За інформацією ГО «Опора», Василь Рєзнік має вищу освіту, у 2015 році був обраний депутатом від партії «Батьківщина» до селищної ради сьомого скликання, був керуючим місцевого відділення «Ощадбанку» в Устинівці. За інформацією Youcontrol, Рєзнік Василь Васильович був керівником Устинівськї районної партійної організації «Батьківщина», яка була ліквідована у як юридична особа у 2021 році.

Василь Рєзнік не є депутатом селищної ради восьмого скликання.

Раніше «Гречка» публікувала розслідування щодо договору, який Устинівська лікарня підписала з Національною службою здоров’я. Згодом НСЗУ заявила про перевірку лікарні.

Останні новини по темі

Зупинитись на хвилину: у Кропивницькому створили петицію стосовно щоденної хвилини мовчання

vshanuvannya den mista8
386494299 335201322257147 7256872937124271340 n

У Кропивницькому “Банк речей” оголосив про збір теплого одягу

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023