Реорганізація медзакладів на Кіровоградщині: медикам знайдуть роботу в інших лікарнях

10:40, 10 Жовтня, 2023
reorganizaciya

 

На Кіровоградщині реорганізують два протитуберкульозні санаторії та один онкодиспансер. Це стало необхідним для того, аби уникнути нецільового використання грошей із обласного бюджету. Частково працівників закладів будуть скорочувати.

 

Про це повідомив директор департаменту охорони здоровʼя ОВА Олег Рибальченко сьогодні, 10 жовтня, під час пресбрифінгу, передає кореспондентка «Гречки».

За його словами, по суті це продовжується структурування закладів медичної галузі. За своєю функцією, для прикладу, протитуберкульозні санаторії – це були заклади, які не несли медичного характеру, а мали соціальне спрямування.

«За останні 4 роки ні Староосотський дитячий, ні Знамʼянський дорослий протитуберкульозні санаторії не мали ні відповідного контингенту, ні персоналу. Тому перед формуванням бюджету на наступний рік, щоб не допустити нецільового використання грошей було прийнято рішення про їх приєднання до нашого фтизіопульмонологічного центру», – пояснив Олег Рибальченко.

При цьому він зауважив, що протягом останніх років там працювали виключно керівники закладів, бухгалтери та охоронці, тому в цьому випадку по суті питання скорочень профільних медспеціалістів не постає.

Що ж до Олександрійського онкодиспансеру, то посадовець говорить, що заклад жодного пакету по онкології не контрактує. Більше того, там вже тривалий час не вистачає кадрів.

«Було прийнято рішення приєднати його до Олександрійської психіатричної лікарні. Це дасть змогу забезпечити вже обʼєднаний заклад необхідною кількістю спеціалістів для контрактування пакетів послуг із НСЗУ», – зазначив очільник департаменту охорони здоровʼя.

Він зауважив, що в онкодиспансері роками було відкрите питання кадрів, яке так і не змогли вирішити. Частково персонал перейде до обʼєднаного закладу, а частково їх будуть розподіляти по місцевих лікарнях в Олександрії, частково, ймовірно, буде і скорочення.

Проте конкретної кількості працівників, які потраплять під розподіл чи під скорочення поки що у профільному департаменті назвати не можуть.

Нагадаємо, Кіровоградська обласна рада на сесії  6 жовтня  затвердила реорганізацію низки підприємств, які перебувають у комунальній власності.

 

Останні новини по темі

На Кіровоградщині пропонують 32 вакансії із забезпеченням житла (СПИСОК)

vakancia
Blagodiynist pidtrumka

У Кропивницькому хлопчик-сирота потребує допомоги у боротьбі з раком

Читайте також

На Кіровоградщині триває акція зі збору крові, в рамках якої спеціальна бригада Обласної станції ...

18:58, 8 Грудня, 2023

Вимушена переселенка з Луганщини Анжеліка Мірошниченко створила у Кропивницькому безкоштовну ...

17:26, 8 Грудня, 2023

На Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників на фронті.

17:14, 8 Грудня, 2023