У Смолінській громаді мамі загиблого воїна вручили орден сина (ФОТО)

09:11, 11 Жовтня, 2023

Загиблому воїну із Кіровоградщини присвоїли посмертно орден “За мужність” ІІІ ступеня. Нагороду передали матері захисника.

Як повідомили у Смолінській селищній раді, вчора, 10 жовтня, Олені Шиян, матері загиблого воїна зі Смолінської громади Іллі Грищенка, орден сина передав капітан першого відділу Новоукраїнського РТЦК та СП Олег Стець.

Воїн загинув 20 квітня 2022 року в селі Олександрівка Херсонської області.

“Він залишив глибокий слід у серцях нашої громади. Його відданість і мужність послужили прикладом для багатьох інших, які віддають свої сили та зусилля на благо України. Наша вдячність таким героям незмінна та велика”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, до Дня захисників та захисниць у Кропивницькому відзначили військових нагородами, серед них низка відзнак були посмертними, які вручали родичам загиблих.

 

Останні новини по темі
Правила вибору автомобільних килимків
Depositphotos 187605774 S
zagubluy ZSU
Світловодська громада повідомила про загибель воїна на фронті (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024