У двох вишах у Кропивницькому відкрили нову спеціальність та тренінговий центр

14:59, 13 Жовтня, 2023

 У Центральноукраїнському національному технічному університеті відкрили нову спеціальність на кафедрі економіки і підприємництва, а у  Донецькому держуніверситеті внутрішніх справ – тренінговий центр доброчесності.

Ілюстративне фото

Як повідомляє Центральноукраїнський нааціональний технічний університет (ЦНТУ), на кафедрі економіки і підприємництва відкрили нову спеціальність – «готельно-ресторанна справа».

«Внаслідок збройної агресії росії популярні в Україні місця відпочинку опинились або на тимчасово окупованих територіях, або поруч із зонами бойових дій. Ті ж військові приїжджають у відпустку й хочуть провести час разом із сім’єю десь у затишному місці. Тому зараз в Україні активно створюються нові осередки відпочинку, й Кіровоградщина не є винятком», – пояснив завідувач кафедри, професор Володимир Зайченко.

На кафедру ЦНТУ для студентів нової спеціальності запросили додатково фахівців, створили дві лабораторії з імітаціями готельного номера і стійки адміністратора, та ресторанної зали. Перший набір на спеціальність «готельно-ресторанна справа» склав 12 студентів.

Також на кафедрі економіки і підприємництва планують в майбутньому відкрити ще одну спеціальність – «харчові технології».

На базі Донецького державного університету внутрішніх справ (ДонДУВС) у Кропивницькому запрацював тренінговий центр виховання доброчесності, який наразі є єдиним в Україні. Метою центру є пропаганда доброчесного світогляду, підвищення стандартів поведінки серед працівників МВС.

Тренінговий центр «Виховання доброчесності» є пілотним проєктом, який втілюється під патронатом Міністерства внутрішніх справ України та міжнародних партнерів.

«Відповідальна місія з пілотування проєкту була покладена на ДонДУВС Антикорупційною програмою МВС України на 2023-2025 роки. Впевнений, що центр стане хабом та «серцем» розбудови доброчесності та етики в системі МВС та Кропивницькій громаді», – зазначив ректор вишу Сергій Вітвіцький.

Під час презентації тренінгового центру голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович зазначив, що в список слухачів лекцій варто включити також чиновників, студентів і керівників інших навчальних закладів.

Перший тренінг у центрі «Виховання доброчесності провели напередодні, 12 жовтня.

Раніше «Гречка» писала про те, як працює автошкола для людей з інвалідністю у Кропивницькому, яку відкрили на базі ДонДУВС.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому виступить комік Юрій Великий з програмою «Душевно, по-домашньому» (ВІДЕО)
IMAGE 2023 10 05 15 30 37
666 copy copy copy
Неподалік Олександрії зіткнулися ВАЗ і BMW: є постраждалі
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024