Коли у Кропивницькому й Олександрії чекати на відкриття МакДональдза

10:47, 18 Жовтня, 2023
makdo 3

У Кропивницькому та Олександрії “МакДональдз” планують відкрити орієнтовно в середині, або ж під кінець листопада, якщо не виникне непередбачуваних обставин. Конкретної дати поки не називають.

Фото з презентації проєкту “МакДональдза” у Кропивницькому

На сайті компанії та на сайтах пошуку роботи,  близько місяця тому зʼявилася інформація про набір працівників до “МакДональдза” в Олександрію та Кропивницький.

Журналістки “Гречки” вирішили відгукнутися на вакансії та дізнатися, коли необхідно буде приступати до роботи.

За вказаним номером у телефонній розмові менеджерка повідомила журналістці “Гречки”, що у Кропивницькому доведеться приступити до роботи орієнтовно у кінці листопада.

Щодо працевлаштування в олександрійський “Макдональдз” менеджерка-інструкторка розповіла журналістці, що відкриття заплановане на середину листопада.

“Заплановано на середину листопада, але точної дати немає. Розумієте, все ж залежить від деяких там документів і подібного. Будемо говорити так – від сьогоднішнього дня плюс-мінус місяць”, – зазначила представниця закладу у телефонній розмові 17 жовтня.

При цьому, очні співбесіди в Олександрії призначають на найближчу суботу – 21 жовтня. Працівників ще планують відправляти на навчання до Києва, хто ж долучатиметься пізніше, то проходитиме безпосередньо навчання у вже відкритих “Макдональдзах” Кропивницького та Олександрії. Наразі ж питаннями набору персоналу та підготовки до відкриття займаються фахівці закладу зі столиці.

Зазначимо, на початку жовтня “Гречка” направляла офіційний інформаційний запит до “МакДональдз” із проханням надати інформацію про дати відкриття закладів у Кропивницькому та Олександрії, проте відповідь так і не отримали.

Нагадаємо, про те, що МакДональдз має з’явитися у Кропивницькому стало відомо наприкінці 2021 року. Його побудували у Центральному сквері міста. Тоді активісти влаштовували акції протесту проти будівництва у сквері.

Про те, що ресторан зʼявиться в Олександрії офіційно повідомили на початку 2022 року.

 

Останні новини по темі

У Кропивницькому відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад (ФОТО)

photo 5292179688074104341 w
Zagubnuv vijskovuy

Полеглому бійцю з Кіровоградщини просять надати звання Героя України: як підписати петицію

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023