Діяли у 5 областях: правоохоронці викрили міжрегіональну групу наркоторговців (ФОТО)

10:05, 19 Жовтня, 2023

Правоохоронці викрили міжрегіональну злочинну групу, яка виготовляла наркотики в промислових масштабах і розповсюджувала їх по всій Україні, в тому числі і на Кіровоградщині.

Як повідомляє Офіс генпрокурора в Telegram-каналі, учасники групи вирощували і виробляли наркотики з використанням високотехнологічних методів гідропоніки в промислових масштабах та розповсюджували по Україні.

Згідно із даними слідства, свою діяльність вони організували на території Черкаської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Київської, Полтавської та Харківської областей. Вони організовували наркотики гуртовим замовникам та у роздріб. Обсяг виробництва та реалізації сягав понад тону наркотиків за рік, що приносила понад 500 тисяч доларів США щорічного чистого прибутку.

Організатори та учасники організації інвестували прибуток у нерухоме і рухоме майно по всій країні. За попередніми даними,  діяльність цієї організації підтримували правоохоронці.

Наразі провели понад 50 обшуків в різних областях України, під час яких виявили понад 10 кілограмів наркотиків, дві нарколабораторії, замасковані під фермерські господарства.

Також вилучили гроші, зброю, обладнання для лабораторій. Правоохоронці затримали 10 учасників злочинної організації, а також правоохоронця, який входив до злочинної організації та прикривав їх діяльність. Їм оголошено про підозру.

Правоохоронцю повідомлено про підозру за частиною 2 статті 255, частиною 2 статті 317 Кримінального кодексу України (Створення, керівництво злочинною організацією, а також участь у ній, організації місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

15

11 copy copy copy

16

12 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

17 1

23 copy

56 copy

 

Останні новини по темі
Кропивницькому хореографічному ансамблю надали звання “Народний художній колектив України”
39165 copy copy
Zagubnuv vijsk 3
Маловисківська громада повідомила про загибель бойового медика
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024