З Дніпра чи зі свердловин? Кропивницька міськрада дослідить варіанти водопостачання селища Нового

11:53, 19 Жовтня, 2023

 

Жителі селища Нового виступили проти приєднання їх до водогону «Дніпро-Кіровоград» і закликали залишити їх на постачанні зі свердловин. У Кропивницькій міській раді ухвалили рішення створити робочу групу, щоб дослідити рентабельність різних варіантів.

 

Сьогодні, 19 жовтня, депутати Кропивницької міської ради ухвалили рішення щодо створення робочої групи, яка має дослідити доцільність приєднання селища Нового до мереж «Дніпро-Кіровоград» та розглянути інші варіанти, передає кореспондентка «Гречки». Відповідний депутатський запит запропонувала Валентина Яремчук.

Вона наголосила, що жителі селища Нового провели громадські слухання ще наприкінці вересня, під час яких виступили проти приєднання до мереж «Дніпро-Кіровоград», натомість запропонували постачати воду для селища з Обознівських свердловин.

«Була проблема комунікації зі сторони місцевої влади. Коли “Дніпро-Кіровоград” почали прокладати труби до селища Нового, мешканці обурилися, що рішення ухвалили без них, та протягом місяців не отримали жодної відповіді. Тому під час зібрання була вже емоційна напруга», – пояснила вона і закликала створити робочу групу, яка б за 10 робочих днів вивчила доцільність різних варіантів водопостачання до селища Нового.

Згідно з депутатським запитом, що складу робочої групи мають увійти активісти з селища Нового, відповідних комунальних підприємств та виконавчих органів.

Депутатський запит підтримали 26 голосами «за».

Нагадаємо, що громадські слухання щодо приєднання водогінних мереж селища Нового до мереж «Дніпро-Кіровоград» відбулися 30 вересня. Згідно з протоколом слухань, на найближчі сесії міськради депутати мали  зобов’язати «Теплоенергетик», який є балансоутримувачем мереж селища, обрахувати вартість ремонту водогону з Обознівських свердловин та внести у бюджет 2024 року витрати на розробку нових свердловин.

«Відхилити пропозицію міської ради щодо проведення на селище Нове дніпровської води», – йдеться у рішеннях громадських слухань.

Як раніше повідомляла «Гречка», з січня 2023 року для мешканців селища Нового змінили розмір абонплати за воду та тариф.

Весною 2023 року почали прокладати нові труби, придбані за підтримки UNICEF, щоб з’єднати Кропивницький із селищем Новим єдиним водогоном.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому діє проєкт “Соціальний гардероб”: як отримати допомогу
182
Sud pravosuddya vurok copy
Отримав гроші за неіснуюче вугілля: на Кіровоградщині судитимуть підприємця
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024