“Дніпро-Кіровоград” отримав від міжнародних партнерів зварювальні апарати (ФОТО)

09:39, 20 Жовтня, 2023

Водопостачальне підприємство “Дніпро-Кіровоград” отримало від партнерів – Міжнародної організації з міграції (МОМ) п’ять зварювальних апаратів для пайки пластикових труб.

Як повідомили у пресслужбі “Дніпро-Кіровоград”, нові апарати дадуть змогу паяти пластик до пластику без переходів. Повідомляють, що ринкова вартість одного зварювального апарату складає понад 400 тисяч гривень. Кожен водоканал, який входить до складу підприємства “Дніпро-Кіровоград”, отримає по одному апарату: водоканали Кропивницького, Знам’янки, Олександрії, Світловодська та Смоліного.

“Ці труби довговічні і під час ремонтів ми прагнемо міняти цілі ділянки старих залізних трубопроводів на пластикові. Для цього влаштовуються спеціальні переходи і це потребує нової апаратури та навчених людей”, – йдеться в дописі.

b8cbbf71

1cb788d

 

 

Останні новини по темі
В Олександрійській громаді оголосили дати осінніх канікул у школах
shkola copy copy
Zagubnuv vijsk
Навіки у строю: громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників і захисниці 
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024