Рецидив: посадовця ДСНС із Кіровоградщини знову підозрюють у корупції

09:26, 23 Жовтня, 2023

У Кропивницькому суд продовжив строк відсторонення посадовця ДСНС Голованівського району Кіровоградської області. Його підозрюють у справі про вимагання хабаря за допомогу в оформленні інвалідності задля уникнення призову.

Посадовця вже ловили на цій же статті кримінального кодексу, але справу закрили за строками давності. За інформацією з порталу «Судова влада», йдеться про Олександра Самелюка, пише «Антикорупційний вимір».

Згідно з матеріалами справи, заступник начальника управління – начальника відділу цивільного захисту Голованівського районного управління ДСНС у Кіровоградській області 14 серпня 2023 року отримав 5 тисяч доларів з громадянина за допомогу «відкосити» від мобілізації. А саме мав вплинути на посадовців Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи, аби ті видали «клієнту» довідку про інвалідність 2 групи.

ДСНСнику інкримінують вчинення злочину, передбаченого за ч.2 ст.28, ч.3 ст. 369-2 КК України, тобто у зловживанні впливом у змові групою осіб.

Кіровський райсуд Кропивницького 4 жовтня продовжив термін відсторонення посадовця на час слідства до 14 грудня.

У матеріалах справи згадується, що посадовець раніше не судимий, але стосовно нього у січні цього року суд закрив провадження за звинуваченням у зловживанні впливом.

Йдеться про провадження, розпочате ще у 2014 році. Тоді він був на посаді начальника Добровеличківського РВ Управління ДСНС України в Кіровоградській області та мав звання майора служби цивільного захисту.

За версією слідства, за тисячу доларів він обіцяв чоловіку, який хотів влаштуватися на службу в структуру ДСНС, позитивне проходження відбору та подальше працевлаштування на керівну посаду. У січні цього року строки притягнення посадовця спливли тож він подав клопотання про закриття справи й суд його задовольнив.

Останні новини по темі
Радіодиктант національної єдності 2023: як долучитися
Depositphotos78
geroii copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy
Навіки у строю: три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель військовослужбовців.

18:07, 17 Квітня, 2024

У п’ятницю, 26 квітня, у Кропивницькому виступить відомий оркестр «Наоні» із двома програмами – для дітей та дорослих....

17:54, 17 Квітня, 2024

На Кіровоградщині змінили вид покарання для підлітка, який спричинив ДТП. Суд першої інстанції присудив йому один рік у в’язниці. Прокуратура оскаржила цей вирок в апеляційному ...

17:43, 17 Квітня, 2024