Рецидив: посадовця ДСНС із Кіровоградщини знову підозрюють у корупції

09:26, 23 Жовтня, 2023
habar

У Кропивницькому суд продовжив строк відсторонення посадовця ДСНС Голованівського району Кіровоградської області. Його підозрюють у справі про вимагання хабаря за допомогу в оформленні інвалідності задля уникнення призову.

Посадовця вже ловили на цій же статті кримінального кодексу, але справу закрили за строками давності. За інформацією з порталу «Судова влада», йдеться про Олександра Самелюка, пише «Антикорупційний вимір».

Згідно з матеріалами справи, заступник начальника управління – начальника відділу цивільного захисту Голованівського районного управління ДСНС у Кіровоградській області 14 серпня 2023 року отримав 5 тисяч доларів з громадянина за допомогу «відкосити» від мобілізації. А саме мав вплинути на посадовців Черкаського обласного центру медико-соціальної експертизи, аби ті видали «клієнту» довідку про інвалідність 2 групи.

ДСНСнику інкримінують вчинення злочину, передбаченого за ч.2 ст.28, ч.3 ст. 369-2 КК України, тобто у зловживанні впливом у змові групою осіб.

Кіровський райсуд Кропивницького 4 жовтня продовжив термін відсторонення посадовця на час слідства до 14 грудня.

У матеріалах справи згадується, що посадовець раніше не судимий, але стосовно нього у січні цього року суд закрив провадження за звинуваченням у зловживанні впливом.

Йдеться про провадження, розпочате ще у 2014 році. Тоді він був на посаді начальника Добровеличківського РВ Управління ДСНС України в Кіровоградській області та мав звання майора служби цивільного захисту.

За версією слідства, за тисячу доларів він обіцяв чоловіку, який хотів влаштуватися на службу в структуру ДСНС, позитивне проходження відбору та подальше працевлаштування на керівну посаду. У січні цього року строки притягнення посадовця спливли тож він подав клопотання про закриття справи й суд його задовольнив.

Останні новини по темі

Радіодиктант національної єдності 2023: як долучитися

Depositphotos78
geroii copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Навіки у строю: три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників (ФОТО)

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023