“Гроші на дрон, а не на бруківку”: кропивничани мітингували за виділення грошей для армії

11:10, 28 Жовтня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 28 жовтня, відбувся мітинг “Гроші на ЗСУ”. Учасники пікету вимагали направляти гроші із міського бюджету не на дороги та благоустрій міста, а на потреби ЗСУ.

Акція відбулася на площі перед будівлею міської ради. На протест вийшли близько 40 містян, передає кореспондентка “Гречки”.

Містяни вийшли із плакатами “Моєму сину на фронті потрібен дрон, а не бруківка”, “Гроші на ЗСУ”, “Майте совість” та інші.

“Ми хочемо, щоб ті десятки мільйонів віддали на втівки для ЗСУ, на дрони та інші потреби. Приїхав військовий у відпустку і коли їхали по дорозі, яку ремонтують, він сказав, що краще б їм дали на патрони та одяг, ніж на ці дороги”, – говорить учасниця мітингу.

До протестувальників вийшов заступник міського голови Олександр Мосін, який запевнив, що на всі ті запити на допомогу для військових, які надходять до міської ради, виділяють необхідні гроші.

“Те, що ви не знаєте скільки ми виділяємо і якщо це не афішується, то значить так потрібно. В нас є конкретні вказівки від СБУ про те, що проєкти рішень і виділення по них грошей повинні проходити під грифом “секретна інформація”. Це потрібно, в першу чергу, для безпеки військових”, – пояснив Олександр Мосін.

Що ж до виділення грошей на дороги, то він говорить, що завдання місцевої влади продовжувати підтримувати благоустрій у місті. За його словами, є окремі видатки на ЗСУ, а є безпосередньо на те, щоб у місті підтримувалася інфраструктура і місто було комфортне для проживання.

Мітингувальників обурили такі пояснення.

“Коли ворог приходить у хату, то її не білять, а захищають!”- кричали у відповідь протестувальники.

Акція протесту продовжилася криками “Гроші на ЗСУ” та “Ганьба!” та емоційному спілкуванні на підвищених тонах. https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgre4ka.info%2Fvideos%2F1755658701562611%2F&show_text=false&width=560&t=0

Нагадаємо,  у Кропивницькому 27 жовтня на площі біля міської ради відбувся мирний пікет дружин військовослужбовців та небайдужих містян. Таким чином жінки намагаються привернути увагу до необхідності демобілізації воїнів, які понад півтора року без заміни і без відпочинку боронять країну.

Останні новини по темі

Врятувати поранених воїнів: жителів Кіровоградщини закликають ставати донорами крові

У Кропивницькому чотири мікрорайони залишилися без води

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023