Прокуратура відсудила для управління освіти Кропивницького 350 тисяч за електрику

15:02, 30 Жовтня, 2023

 Кропивницька обласна прокуратура звернулася з позовом до суду в інтересах Кропивницького управління освіти – прокурори вимагали повернути надмірно сплачені гроші за електрику.

Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, вони звернулися з позовом до суду щодо постачальника електрики, який мав договір з управлінням освіти міста Кропивницького.

Прокурори зокрема вимагали скасувати додаткові угоди, з якими підрядник постачав електрику школам міста.

«Мова йде про стягнення  350 тисяч гривень, які були переплачені внаслідок укладених додаткових нікчемних угод до основного договору», – зазначають прокурори.

Господарський суд Харківської області задовольнив позов Кропивницької прокуратури, скасував додаткові угоди і зобов’язав електропостачальника повернути кошти управлінню.

Як повідомляла «Гречка», Господарський суд Кіровоградщини постановив, що міська лікарня швидкої допомоги переплатила за електроенергію майже пів мільйона гривень з бюджету.

Останні новини по темі
У Кропивницькому тролейбус №1 тимчасово змінить схему руху
«Моє зимове диво»: вийшла дебютна дитяча книга кропивницької письменниці Вікторії Семененко
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024