Кіровоградщина: Онуфріївська громада закупить шість костюмів Святого Миколая

13:36, 14 Листопада, 2023

Онуфріївська громада, що на Кіровоградщині, цьогоріч закупить шість костюмів Святого Миколая. Загальна вартість закупівлі склала 18 210 гривень.

Як зʼясувала кореспондентка “Гречки” у системі Prozorro, оголошення про проведення тендеру оприлюднили 8 листопада. Його провели без використання електронної системи закупівлі.

Згідно з документацією тендеру, мова йде про шість святкових костюмів Святого Миколая із розмірами від 48-го до 54-го. Вартість одного такого костюма 3035 гривень.

Постачальником обрали ФОП Рубель Оксана Юріївна. Доставити замовлення вона повинна у період від 6 листопада до 31 грудня.

Зазначимо, до Онуфрієвської громади, за інформацією на офіційному сайті, входять 12 сіл.

Нагадаємо, в Україні повномасштабна війна прискорила прощання з радянськими символами. Одним із таких є Дід Мороз, якого радянська влада придумала у 1937 році. Як відбувається процес відмови від цього героя та як українці повертаються до своїх традицій розповідала “Гречка”. Тоді говорилося, що найперше необхідно донести суть того, хто насправді в нашій культурі є новорічним чарівником потрібно малечі, яка ще не встигла закарбувати у своїй свідомості радянські стереотипи. Тому відходити від “дідоморозівщини” у дитсадках та школах.

Зазначимо, раніше Святий Миколай в інтервʼю “Гречці” розповів, чому Дід Мороз йому не конкурент.

Останні новини по темі
Студентів Кропивницького запрошують на інтелектуальний турнір
Закликав віддати окупантам регіони України: на Кіровоградщині викрили ворожого агітатора
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024