Огорожа біля Козачого острова: у Кропивницькому відкрили кримінальне провадження щодо власника землі

11:05, 16 Листопада, 2023

У Кропивницькому відкрили кримінальне провадження щодо будівництва паркану на набережній Інгулу біля Козачого острова.

Як повідомили у пресслужбі власник землі проігнорував судове рішення про заборону будівництва. Тому прокурори тепер через суд вимагають повернути цю землю у комунальну власність.

Зазначимо, “Гречка” раніше повідомляла, що вчора, 15 листопада, поблизу Козачого острова, з боку проспекту Володимира Винниченка встановлювали металеву огорожу на березі Інгулу. Станом на 13.26 на місці подій була поліція і власник ділянки, який відмовився називати своє ім’я і прізвище. Проте він уточнив, що ця земельна ділянка близько 15 років тому була видана у приватну власність.

Сьогодні ж стало відомо, що прокурори виявили суттєві порушення закону з боку Кропивницької міської ради при виділенні вказаної земельної ділянки в прибережній захисній смузі річки, і ще влітку звернулися до суду з позовною заявою.

Наразі через суд прокурори вимагають визнати недійсним рішення, договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 0.1 га, а також скасувати державну реєстрацію права власності на землю. Підстава – ділянка знаходиться у прибережній смузі Інгулу, тож виділення її є незаконним.

Одночасно обласна прокуратура ініціювала накладення арешту та заборону здійснювати будь-які реєстраційні дії та будівельні роботи на цій ділянці землі. Власник земельної ділянки всупереч рішенню суду почав будівельні роботи.

Наразі окружна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження стосовно власника земельної ділянки за протиправне використання майна, на яке накладено арешт.Триває слідство.

Розгляд цивільної справи, яка триває з літа, призначено на 21 листопада. Відповідачі – Кропивницька міська рада та власники землі.

Останні новини по темі
У Кропивницькому водій напідпитку влаштував перегони з поліцейськими (ВІДЕО)
Стати інструктором з керування дронами: як долучитися до безкоштовного курсу
Читайте також

Приміщення колишнього кінотеатру “Мир” у Кропивницькому, яке належало Ігореві Шарову, отримало нового власника. “Гречка” розповідає, хто він і що буде у приміщенні....

11:25, 17 Квітня, 2024

У Кропивницькому на вулиці Великій Перспективній поблизу лікарні “Ацинус”, всохли сакури, які пересадили у 2022 році. ...

09:45, 17 Квітня, 2024

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024