Потрібен мільйон: кропивницькі волонтери збирають гроші на спальники для військових

17:21, 16 Листопада, 2023

Сьогодні, 16 листопада, волонтери Кропивницького оголосили про продовження благодійної акції “Зігрій Український фронт”. На меті – зібрати 1 мільйон гривень на виготовлення зимових спальників.

Сьогодні, 16 листопада, під час презентації акції ініціатор збору, волонтер Дмитро Семенюк повідомив, що такі спальники розраховані на температуру до -30. Їх планують передати військовим, які перебувають на передовій, передає кореспондентка “Гречки”.

“Коли мороз, коли немає де укритися, ці спальники рятують життя. Тому зараз важливо накопичити кількість спальників, щоб відправляти їх туди, де їх не вистачає. Головне – зібрати гроші, бо якщо в нас вони є – ми можемо шити. Якщо немає фінансів, то шукаємо їх”, – пояснив волонтер.

Акцію започаткували 30 грудня 2022 року. Тоді завдяки небайдужим українцям у березні зібрали було зібрано 434 728 гривень, за які придбали 230 зимових спальників.

Наразі ціна за один спальник –1950 гривень.

“Цього разу ми домовилися співпрацювати з виробником “Асгард”, який дав найнижчу в місті ціну і найкращу якість. І готовий шити по 10 – 12 спальників у день, використовуючи тканину, яка не буде втягувати вологу, не пліснявітиме і швидко висихатиме”, – говорить Дмитро.

Передаватимуть спальники на передову волонтерськими організаціями “Серця матерів Кіровоградщини” та “Тільки разом ми сила”, а також волонтером Дмитром Завражним.

“Нашим військовим ці спальники допоможуть хоч мінімально надати комфортні умови, коли вони в бою, а їхні спальники згоріли. Це про індивідуальну турботу і розділення громадянської відповідальності”, — каже заступниця голови Кіровоградської ОВА, очільниця волонтерського центру “КропХаб” Катерина Колтунова.

Як долучитися до акції

Волонтерській ініціативі можна допомогти за такими реквізитами:

В рамках акції також закликали небайдужих передавати свої спальні мішки. Принести їх можна в “Кафе-редакцію”, що знаходиться за адресою: вул. Тараса Карпи, 72. Або відправити Новою Поштою, зв’язавшись з Дмитром Семенюком за телефонами: 0996708338, 0972912225.

Авторка: Діана Коваленко

Останні новини по темі

На щиті: на Кіровоградщині три громади повідомили про загибель воїнів (ФОТО)

Гранати, автомат та вибухівка: у наркозбувачів на Кіровоградщині виявили арсенал (ФОТО)

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023