У Міненерго відреагували на інформацію про підвищення тарифу на електрику

11:38, 18 Листопада, 2023

У Міністерстві енергетики спростували інформацію, що з 1 січня планується підвищення тарифу на електроенергію. Такий закид назвали ворожою інформаційно-психологічною спецоперацією.

В офіційному Telegram-каналі Міненерго повідомили, що у мережі поширили інформацію, що нібито голова НКРЕККП Костян Ущаповський заявив в одному з інтерв’ю, що з 1 січня 2024 року буде підвищення тарифу на електроенергію.

Проте, як стверджують у Міненерго, сам Ущаповський не робив таких стверджень у своєму інтерв’ю. НКРЕКП публічно спростувала інформацію.

Зокрема, мова йде про те, що 17 листопада в інтернет-виданні «Економічна правда» вийшло інтерв’ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського під заголовком «Чому треба готуватися до підвищення цін на електроенергію».

В ньому очільник НКРЕКП заявив таке: «Моя особиста думка, що до успішного завершення осінньо-зимового сезону не може бути й мови про підвищення тарифів».

В свою чергу низка телеграм-каналів витягли фрази із контексту та спотворили сказане. Зокрема, зазначалось, що «вартість електричної енергії для населення може збільшитися на 15%, до 3 грн за кВт*год» або «нібито підняття ціни на електроенергію для населення відбудеться з 1 січня наступного року».

“Чітка позиція Регулятора полягає в тому, що питання про підвищення тарифів для населення на електроенергію до кінця проходження опалювального періоду наразі не стоїть”, – йдеться на офіційному сайті НКРЕКП.

Своєю чергою Міненерго наголосило, що протистояння із ворогом відбувається всюди: на полі бою, в економіці, енергетиці, в інформаційному просторі. Тому недостовірна інформація про відключення світла, неготовність енергосистеми до зими або про підвищення тарифів постійно поширюється росіянами в нашому інформаційному просторі.

“Їхня мета – посіяти страх, паніку, зменшити віру суспільства у Перемогу і, як наслідок, – послабити всю країну і нашу здатність протистояти ворогу. Саме тому підігравання цим російським ІПСО є неприйнятними. Міненерго офіційно повідомляє, що підвищення тарифів для населення наразі не передбачається“, – зазначили в Міненерго.

Останні новини по темі

У Кропивницькому управління освіти на понад мільйон планує закупити м’ясорубки та овочерізки

У Світловодську матері полеглого воїна вручили держнагороду сина (ФОТО)

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023