У Кропивницькому планують продати фірмі ділянку вартістю у 3,4 мільйона

12:05, 21 Листопада, 2023

 У Кропивницькому земельну ділянку, розташовану біля проспекту Європейського у мікрорайоні Шкільний, з комунальної власності планують продати підприємству, яке займається торгівлею.

Згідно з проєктом рішення Кропивницької міської ради, йдеться про земельну ділянку площею 1269 квадратних метрів (0,1269 гектара), яка розташована біля перехрестя проспекту Європейського (колишня Верхня Пермська вулиця) і провулку Фортечного (раніше – Кріпосний провулок), яку планують продати фірмі «Омега». Цільове призначення ділянки – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  

У проєкті зокрема пропонується надати дозвіл на оцінку ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та укласти договір з підприємством щодо авансу за викуп ділянки у розмірі 20 відсотків від її вартості.

У проєкті рішення вказано, що нормативна оцінка ділянки становить  3 429 909 гривень.

Фірма «Омега» подала відповідну заяву щодо викупу ділянки 7 вересня 2023 року, а проєкт рішення датований 27 жовтня і поки на розгляд сесії не виносився. У заяві фірма аргументувала викуп ділянки тим, що на ній розташована нежитлова будівля, яка належить «Омезі», площею 264,2 квадратних метри. При цьому підприємство має договір про оренду цієї ділянки до 2054 року.

Згідно з інформацією аналітичної системи Youcontrol, виробнича оптово-роздрібна фірма «Омега» у формі товариства з обмеженою відповідальністю була заснована ще у липні 1991 року та має у власності три будівлі за адресами:

  • проспект Європейський, 48-А;
  • проспект Європейський, 48;
  • проспект Європейський, 13а.

Також зазначено в переліку і ділянку на розі проспекту Європейського та провулку Фортечного, яка наразі ще залишається у комунальній власності. Зазначається, що орендують для розміщення адміністративно-торговельного комплексу.

Керівницею фірми «Омега» є Світлана Коваленко, а засновники ТОВ Олександр Бродський та Олена Владімірска мають однакову адресу. Основним видом діяльності фірми вказано надання в оренду та експлуатація власного чи орендованого майна. Також ТОВ «Омега» займається роздрібною торгівлею переважно продуктами, напоями та тютюновими виробами.

 раніше «Гречка» повідомляла, що міська рада Кропивницького планує віддати в оренду ділянку у центрі міста по вулиці Театральній підприємству «Авиасагро» на 49 років.

Останні новини по темі
В Олександрійському районі відкрили безкоштовну вареничну для військових
Спортсмени з Кіровоградщини вибороли шість нагород на Чемпіонаті України з більярду
Читайте також

Приміщення колишнього кінотеатру “Мир” у Кропивницькому, яке належало Ігореві Шарову, отримало нового власника. “Гречка” розповідає, хто він і що буде у приміщенні....

11:25, 17 Квітня, 2024

У Кропивницькому на вулиці Великій Перспективній поблизу лікарні “Ацинус”, всохли сакури, які пересадили у 2022 році. ...

09:45, 17 Квітня, 2024

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024