В Україну завезли отруйні мандарини: яка ситуація на Кіровоградщині

15:29, 22 Листопада, 2023

У мережі шириться інформація, що в Україну завезли партію мандаринів, які містять у собі отруйну речовину диметоат. “Гречка” зʼясовувала, яка ситуація на Кіровоградщині.

Приїхали з Єгипту

У Держпродспоживслужбі Львівської області повідомили, що мова йде про мандарини з Єгипту, які експортували із Греції. Експортером був DROSERO TRADE S.M. P.C., отримувач в Україні – ТОВ «Фудком».

“Попереджаємо операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів”, – закликали у Держпродспоживслужбі.

Чи є на Кіровоградщині

У коментарі “Гречці” речниця Держпродспоживслужби Кіровоградської області Наталія Шевченко повідомила, що станом на 22 листопада немає інформації, що ця продукція завозилася до Кіровоградщини.

“У випадку, якщо ТОВ “Фудком”, як постачальник, кудись завозив продукцію, то він її відкликає. Ми зі свого боку наразі інформуємо всіх суб’єктів господарювання, торговельні мережі тощо”, – уточнила Наталія Шевченко.

Останні новини по темі
Як росія намагалась зачистити і привласнити українську культуру – пояснює історик
Збитків на 1,3 мільйона: на Кіровоградщині судитимуть директора ПТУ
Читайте також

Приміщення колишнього кінотеатру “Мир” у Кропивницькому, яке належало Ігореві Шарову, отримало нового власника. “Гречка” розповідає, хто він і що буде у приміщенні....

11:25, 17 Квітня, 2024

У Кропивницькому на вулиці Великій Перспективній поблизу лікарні “Ацинус”, всохли сакури, які пересадили у 2022 році. ...

09:45, 17 Квітня, 2024

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024