Вуличний пікап у часи інтернету

16:00, 22 Травня, 2012

Веселий, дотепний, чарівний, спокусливий, романтичний – всі ці слова дуже точно підходять для опису пікапера. Тільки метою його є не знайомство, що переростає в любов, а сама любов, вірніше одна з її складових – секс.

Англійське словосполучення “pick up” – підхоплювати, чіпляти, дало назву цілій течії, метою учасників якого є швидке спокушання. При цьому використовуються різні методики. Оскільки ці хлопці не бачать сенсу в тривалих відносинах, то кількість дівчат, що піддалися на їхні прийоми, обчислюється сотнями тисяч. Існують навіть школи пікаперів, де молодих людей вчать мистецтву спокуси.

Якщо спочатку пікап здавався чимось несерйозним, то сьогодні це стає епідемією. Пікапери займаються підвищенням кваліфікації, проводять різноманітні тренінги та складають іспити. Тільки шкода, що в ролі піддослідних кроликів виявляються дівчата, які навіть про це не підозрюють.

Вуличний пікап – мистецтво знайомства з дівчиною на вулиці або в громадському транспорті – в останні роки переживає не кращі часи. Інтернет замінив реальні знайомства і у великих, так і в малих містах. ІЗ появою соціальних мереж усі знайомства починаються з діалогового вікна «Регистрация» чи «Вход», де з трепетом та щемом у серці вводяться заповітні слова: логін та пароль. Далі стандартна схема: «Фото» – «Новое сообщение» – «Привет! Как дела», стандартна фраза, і єдине, що радує, – у ній майже ніколи не припускаються помилок.

Ще декілька років тому такий вид «пікапування» був невипробуваний, тому рідко зустрічався. Зараз же у кожного є інтернет-доступ до спеціальних програм, форумів, сайтів знайомств. Щодня тисячі користувачів шукають свою другу половинку у віртуальному просторі. У той час, коли зі смаком одягнені дівчата, на підборах, гарною ходою дефілюють вулицями міста, коли є можливість підійти та познайомитись із ними, у спину чути банальні фрази «Ви щось загубили», присвистування, прицмокування та кицкання. І навіть якщо якийсь «сміливець» відважиться на подвиг підійти до дівчини та познайомитись, позалицятись, це вже їй буде за диковинку і насторожуватиме.

Існують міста, в яких є школи для пікаперів. Там вони вчаться подавати себе з такого боку, щоб привернути увагу жінки. При сучасних обставинах з’явилося поняття жіночого пікапу. Це говорить про те, що чоловіки не вважають за належне проявляти ініціативу під час знайомств. Опитування чоловічого населення віком від 18 до 24 років свідчать про те, що із опитаних 40 чоловіків 27 знайомляться в соціальних мережах і лише 13 надають перевагу знайомству в «реалі».

Кіровоград не є винятком. Хоча професіоналів тут і немає, але аматорів вистачає. Їх можна зустріти у центрі міста, біля «Сільпо», «Копілки», у парках і, звичайно ж, у нічних клубах. Є інформація про те, що в місті збирається група з молодих людей, у яких в планах є запросити професіонала для проведення курсів з пікапування.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info   Вуличний пікап у часи інтернету

Проте, так званих пікаперів можна зрозуміти. Коли заходиш на сайти знайомств – очі розбігаються. Найбільший плюсом для них є те, що дівчата самі хочуть познайомитись. Отже, потрібно небагато: вдале фото, пара повідомлень і заповнити анкету, але так, щоб дівчина відразу звернула на тебе увагу. Пів години – номер телефону отримано. Ще однією перевагою такого спілкування є те, що знаходишся вдома, розслаблений і не бачиш співбесідника. Це дає змогу сказати те, що не завжди скажеш при зустрічі.

Проте там де є плюси, є і мінуси. Яким би вправним пікапер не був, в мережі він не один, тому може розчинитися у «натовпі». Тому йому потрібно стати оригінальним та зорієнтуватись, що саме потрібно обраній дівчині. Одна дівчина мріє зустріти хулігана, інша — навпаки, джентльмена. І пікапер стає тим дзеркалом, яке хоче бачити ця дівчина.

В інтернеті існує безліч інформації, яка пропонує 1001 спосіб як визначити пікапера. Проте ніхто не застрахований від того, аби не «клюнути» на вудочку. Адже кожній дівчині приємно, коли на неї звертають увагу. Просто потрібно памятати, що хтось вже прочитав «Як стати пікапером для чайників» і можливо зараз практикується саме на вас! Тож, кохаймося!

Настя Бобровська

Фото звідси

Останні новини по темі
Кіровоградські красуні знову найкращі!(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградські красуні знову найкращі!(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Свято Європи в Кіровограді (ФОТО)
Свято Європи в Кіровограді (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому в Інноваційній гімназії планують провести ремонт укриття. Через батьків попередили про те, що школярів переведуть на цей період на дистанційне навчання. Батьки ...

16:55, 4 Березня, 2024

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024