Свято Європи в Кіровограді (ФОТО)

15:13, 22 Травня, 2012

18 травня у Дендропарку вже втретє відбувся обласний фестиваль «Єврофест – 2012». Захід приурочено до святкування Дня Європи, який в Україні відзначається  кожної третьої суботи травня.

Організаторами свята стали: управління освіти і науки, головне управління економіки, управління у справах сім’ї та молоді, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, головне фінансове управління, управління у справах преси та інформації Кіровоградської обласної державної адміністрації

, управління освіти Кіровоградської міської ради, Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ, центр європейської інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Свято Європи в Кіровограді (ФОТО)

День Європи відзначають, насамперед, з метою поглиблення знань про Європейський Союз, країни, які входять до його складу, запровадження європейських стандартів суспільного життя, а також сприяння ефективній діяльності євроклубів, активізації пізнавальних, творчих та організаторських здібностей дітей і молоді.
«Єврофест – 2012» пройшов у форматі баркемпу – протягом дня на території Дендропарку працювали інформаційні палатки, де можна було отримати інформацію про навчання та волонтерство у країнах ЄС; презентаційні палатки, у яких євроклуби м. Кіровограда та Кіровоградської області презентували країну, котру вони вивчали протягом навчального року. Усі охочі могли запросто відчути себе почесними гостями Англії, Чехії, Данії та інших європейських країн. Гостинні євроклубівці, представники громадських організацій «Полонія» та «Нашите Хора», вбрані у національний одяг, пригощали  національними стравами та напоями, розповідали цікавинки з історії, співали пісні країн, що презентували.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Свято Європи в Кіровограді (ФОТО)

Для учасників та гостей фестивалю Кіровоградським обласним центром дитячої та юнацької творчості було влаштовано великий святковий концерт, майстер-класи з різних видів декоративно-прикладного й образотворчого мистецтва України та Європи, ігровий майданчик. У палатці «Європеська красуня» студенти Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг створювали гарний настрій усім учасникам чудовими сучасними зачісками.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Свято Європи в Кіровограді (ФОТО)

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Свято Європи в Кіровограді (ФОТО)

Наприкінці заходу усі учасники отримали грамоти, дипломи, подяки від управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації.

Тетяна Стороженко

Останні новини по темі
Вуличний пікап у часи інтернету
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Вуличний пікап у часи інтернету
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Оля Ткаченко: "Студентський вулик №4"
Оля Ткаченко: “Студентський вулик №4”
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024