У кіровоградських ЗМІ з’явилися «листи щастя» з осудом протестних дій

08:25, 22 Січня, 2014

В Кіровограді розпочалася кампанія по дискредитації та засудженню протестних дій у місті  Києві. В стилі кращих зразків радянської демократії на провладних сайтах  з’явилися  звернення «звичайних кіровоградців».

На даний момент опубліковано листи від депутата міської ради Андрія  Кур’яна,
Депутата обласної ради Валентини Гарагулі  та голови благодійного фонду Вікторії Важганової .

Цікаво, що в зверненнях не вказується партійна приналежність депутатів(ПР), напевне автори «творів» розуміють, що переконливості цей факт їм не додасть.

А от на сайті обласної організації Партії регіонів ці ж звернення публікуються з зазначенням партійності. Тут же можна ознайомитися з опусами наступних «звичайних кіровоградців», які, ймовірно завтра з’являться й на інших сайтах.

Тепер публікації таких звернень слід очікувати в газеті обласної ради та адміністрації «Народне слово» та газеті «Новини Кіровоградщини». Також поки що немає листів від вчителів, селян та простих робітників(заводи «Червона зірка» та «Гідросила»).

Ймовірно, «листами щастя» займаються у штабі партії влади в кожному окремо взятому регіоні. Востаннє велика кількість таких листів з’явилася після поразки кандидата у народні депутати О. Шаталова на виборах до місцевих рад. Тоді усі ЗМІ публікували прохання до С. Ларіна від «рядових кіровоградців»  з проханням “не виконувати єдину свою обіцянку” – не йти з посади голови ОДА, що він обіцяв зробити у разі поразки свого однопартійця.

Останні новини по темі
Наступ і відступ “беркута” на Грушевського. Загинула друга людина
Керівник “Беркута” наполягає, що будівельників з Кіровограда поранила граната
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024