Батьки дітей-інвалідів протестують проти нового директора центру реабілітації (ФОТО)

Батьки дітей, що відвідують Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровоград раді, влаштували акцію протесту біля будівлі міської ради.
“Ми батьки дітей-інвалдів. Сьогодні на посаду директора центру рішенням Кіровської райради було прийняте, на наш погляд, неправомірне рішення. Жоден депутат до нас не прислухався. Ми просимо звернути увагу на нашу акцію і долучитись небайдужих. Діти-інваліди це те, що може трапитись у кожній родині. Ми одностайно вважаємо, що директором має стати Анна Бондарєва. Ми не проти Лілії Місюні, але ми вважаємо, ніхто крім неї, мами особливої дитини не зможе краще керувати центром”, – розповіла мама хлопчика з особливими потребами Вікторія Самброс.
У руках учасники пікету тримають плакати “Почуйте батьків особливих дітей”, “Місюні – ні, Бондарєвій -так!”, “Ні політичним домовленостям!”.
Разом з батьками стоять і самі діти-інваліди. До пікетувальників наразі ніхто не прийшов.




