Бюджетна комісія погодила виділення 200 тисяч гривень на усунення підтоплень у Кіровограді
Постійна комісія Кіровоградської міськради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально- економічного розвитку погодила проект рішення щодо виділення 200 тисяч гривень для проведення паспортизації підтоплених територій міста.
За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергія Коваленка в підтопленому стані у Кіровограді знаходяться 414 га з яких 72 га потенційно підтоплень територія. Лелеківський мікрорайон (вул. Московська, Мінська, Делегатська) має найбільшу площу підтоплення- 100 га, з яких потенційно підтоплені 18 га.
При цьому, за інформацією обласного управління водних ресурсів за 40 останніх років рівень води ґрунтових вод у Кіровограді піднявся на два і більше метра.



