Додаткове укриття кропивницького ліцею ремонтуватимуть за 4,6 мільйона: хто?

10:30, 21 Лютого, 2024
ОНОВЛЕНО

У Кропивницькому у ліцеї “Максимум” планують облаштувати укриття за 4,6 мільйона гривень. Пропозицію подало лише одне підприємство, яке ще очікує рішення. Потенційний підрядник фігурував у справах про привласнення та розтрати грошей.

Що і за скільки облаштовуватимуть

Як зʼясувала кореспондентка “Гречки” у системі Prozorro, управління капбудівництва Кропивницької міськради 9 лютого оголосило тендер на капітальний ремонт приміщення під найпростіше укриття для ліцею “Максимум” (ред. – колишнє НВО №6).

Як пояснив у коментарі “Гречці” начальник пресслужби міськради Сергій Якунін, мова йде про ще одне приміщення, а не про вже функціонуюче там укриття.

За це замовник готовий був віддати 4 619 000 гривень.

Прийом пропозицій тривав до 19 лютого. За цей час лише одне підприємство подалося на участь у тендері.

Приватне підприємство “Діалог-Буд” готове виконати роботи за 4 607 000 гривень.

На сторінці закупівлі розміщено оголошення, що пропозиція очікує рішення та оприлюдено вимогу про усунення недоліків. Вказують, що учасник надав довідку про наявність досвіду виконання аналогічних робіт, яка не відповідає вимогам тендеру. Просять надати правильну довідку не пізніше 21 лютого.

Потенційного підрядника підозрювали у розтратах

Згідно з інформацією аналітичної системи Youcontrol, ПП “Діалог-Буд” зареєстроване у селищі Гірниче, Кропивницької громади. Засновницею вказана Ірина Валентинівна Вільганюк. Існує підприємство понад 21 рік. Основним видом діяльності вказано “Будівництво житлових і нежитлових будівель.

Протягом 2023 року ПП “Діалог-Буд” отримало підрядів по держзакупівлях на понад 1,9 мільйона гривень.  Серед них два ремонту у кабінетах Піщанобрідського аграрного ліцею, ремонт приміщення для проживання вимушених переселенців на селищі Гірничому (замовник управління капбудівництва Кропивницької міськради), при цьому ще один ремонт за цією ж адресою вони робили наприкінці 2022 року. А також вставляло металопластикові двері в управлінні освіти міськради.

Крім того, підприємство фігурувало у двох кримінальних провадженнях. У 2019 році тривав судовий розгляд справи за ч. 3ст. 191 КК України “Привласнення чужого майна за змовою групи осіб”. Справа стосувалася капітального ремонту та відновлення покриття будівлі Піщанобрідського професійного аграрного ліцею» на суму 1 078 538. Разом із підприємством фігурантами справи були посадові особи того ж ліцею.

Інше провадження також було відкрите та почало розглядатися у суді у 2019 році. Воно стосувалося утеплення фасаду будівлі дитсадка «Колосок» у селищі Сонячне. Тоді справа розглядалася за ч. 2 ст. 191 КК “Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем”. У цьому випадку ще одним фігурантом по справі були посадовці відділу освіти виконкому Первозванівської сільради.

Проте у Єдиному державному реєстрі судових рішень остання згадка по справі капремонту у Піщанобрідському ліцеї датується 19 серпня 2019 року. Тоді суд виніс ухвалу задовольнити клопотання слідчого та призначити судову будівельно-технічу  експертизу.

Щодо справи про утеплення фасаду дитсадка востаннє судовий документ оприлюднювали 18 червня 2021 року. Тоді суд прийняв ухвалу за клопотанням слідчого продовжити термін досудового розслідування до 21 червня 2022 року.

У коментарі “Гречці” речниця прокуратури Кіровоградської області Наталія Алєксєєнко повідомила, що наразі відомо, що обидва провадження вже закрили.

Про причини закриття проваджень та деталі розгляду цих справ редакція направила інформаційний запит до прокуратури Кіровоградської області. 

Деталі повідомимо додатково, після отримання відповідей від вище згаданих структур.

Оновлено:

У відповідь на запит “Гречки” у Кропивницькій окружній прокуратурі повідомили, що справу стосовно розтрати на ремонті дитсадка «Колосок» у селищі Сонячне закрили, оскільки за результатами досудового розслідування у звʼязку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

Стосовно розтрати на ремонті покрівлі Піщанобрідського аграрного ліцею у Новоукраїнській окружній прокуратурі повідомили, що під час досудового розлідування, протягом 18 місяців, не вдалося зібрати достатньо доказів, щоб підтверджували б вчинення кримінального правопрушення. Провадження закрили у зв`язку із закінченням строків давності.

Нагадаємо, “Гречка” раніше повідомляла, що кропивницькому дитсадку №3 “Незабудка” планують відремонтувати укриття за понад 5 мільйонів гривень. Потенційний підрядник фігурує у кримінальних провадженнях.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
У Кропивницькому намагались вдертись до кафе та редакції місцевої газети
Кафе редакція
Новомиргородська громада повідомила про смерть захисника
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024