Дружин захисників запрошують до проєкту “Рушійки змін”: як долучитись

11:05, 13 Лютого, 2024

Дружини військовослужбовців, звільнених з полону, загиблих та військовополонених запрошують долучитись до проєкту “Рушійки змін: жіноче лідерство під час війни”. До участі запрошують жінок з Кропивницького та Кіровоградської області. Участь безоплатна.

В коментарі “Гречці” виконавча директорка фонду “Полк Святослава Хороброго” Яна Пшеніцина зазначила, що програма проєкту реалізується за підтримки уряду Норвегії у співпраці зі структурою ООН “Жінки в Україні”. Проєкт реалізовуватиметься вперше, в його рамках оберуть 10 учасниць.

“В мотиваційному листі учасниця може прописувати те, що вона хотіла б змінити особисто для себе, не обов’язково прописувати бізнес-ідею чи проєкт, це більш для психологічного розвантаження і соціалізації. Проєктом передбачені подарунки і можливості, яких досить багато”, – зазначила координаторка і комунікаційниця проєкту.

До проєкту мають змогу долучитись:

  • дружини військовослужбовців;
  • дружини ветеранів;
  • дружини військовополонених;
  • дружини зниклих безвісти;
  • дружини звільнених з полону;
  • дружини загиблих захисників.

“На першому занятті програмою передбачені артчаювання, психологічні зустрічі. Психологиня проаналізує малюнки учасниць, поспілкується з учасницями. На подальших заняттях буде спілкування з жінками-лідерками з різних сфер (політика, громадський сектор, волонтерство, бізнес). Хочемо розказати жінкам про можливості в сфері бізнесу, адже зараз є багато державних програм, за підтримки яких вони можуть себе реалізувати. На третій зустрічі плануємо провести індивідуальні фотосесії за участі місцевого фотографа Олександра Майорова”, – уточнила Яна Пшеніцина.

Вона розказала, що фотосесія на кшталт фотопроєкту “Я за твоїм плечем” має розвантажити учасниць. А з фотографій планують згодом зробити фотовиставку робіт в просторі Хоробрих.

“На фотосесії хочеться підкреслити особливість та індивідуальність кожної жінки. Тому тут буде свій підхід”, – впевнена Яна Пшеніцина.

Зі світлин в майбутньому планують оформити окрім фотовиставки також листівки, які могли б бути прикладом мотивації для інших дружин.

“Сподіваємось, що учасниці не тільки психологічно розвантажаться, а й матимуть бажання долучитись до активного життя громади, кожна зможе віднайти своє призначення: долучаться до волонтерства, громадської діяльності чи відкриють бізнес. Ми хочемо таким чином витягнути їх із мушлі, з особистих переживань через війну. Хочемо показати, що життя триває, потрібно рухатись, розвиватись і вказати, що для цього є можливості”, – підкреслила Яна Пшеніцина.

Заявки учасниць прийматимуться до 15 лютого 2024 року. Першу зустріч планують провести 24 лютого в просторі Хоробрих (спейс від Фонду Святослава Хороброго для спілкування і роботи з дружинами і дітьми захисників і ветеранів). Подати свою заявку на участь можна за цією реєстраційною формою.

Останні новини по темі
У Кропивницькому та Соколівці оголосили збір консервації для військових: куди нести
консервація для захисників
На Кіровоградщині горіла вантажівка із трьома тоннами зерна
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024