Двоє нардепів від Кіроворадщині не підтримали новий Трудовий кодекс

11:31, 06 Листопада, 2015

Рада прийняла за основу новий Трудовий кодекс (№1658).
Норми проекту Трудового кодексу, як зазначається на сайті ВР, спрямовані на адаптацію трудового законодавства України до європейських норм.

 

Головними запропонованими новаціями у трудових відносинах, за співавтора документа народного депутата Людмили Денісової, є те, що в разі можливих суперечностей норм різних законів про працю, всі неточності трактуються на користь працівника, пише “Громадське.ТВ“. 

Також передбачається укладення трудового договору виключно в письмовій формі. Забороняється змінювати норми трудового договору і заробітну плату без згоди працівника. Щорічна відпустка збільшується з 24 до 28 днів.

При цьому в новому кодексі залишається норма про 40-годинний 5-денний робочий тиждень. Без змін залишається норма про випробувальний термін, тривалість якого не може перевищувати 3 місяці. У той же час, понаднормова робота оплачуватиметься у трикратному розмірі, на відміну від нинішньої норми про оплату роботи в позаурочний час у двократному розмірі.

При цьому Рада відмовилася від пропозиції внести до Трудового кодексу поправку, яка забороняє дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації. Її пропонувала внести депутат Ірина Геращенко.

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман поставив на голосування можливість розгляду цієї поправки до другого читання Трудового кодекс

Як голосували за законопроект нардепи від Кіровоградщини дивіться нижче.

Голоси кіровоградських нардепів розподілились так:
Олександр Горбунов (Народний фронт) – за;
Костянтин Яриніч (БПП) – відсутній;
Анатолій Кузьменко (БПП) – за;
Станіслав Березкін (група “Відродження”) – утримався;
Дмитро Лінько (Фракція Радикальної партії Олега Ляшка) – утримався;
Михайло Поплавський (група “Воля народу”) – за;
Олесь Довгий (позафракційний) – за.

Останні новини по темі
У колодязній воді Кіровограда виявили кишкову паличку (ФОТО)
Кіровоградщина: мати нікого не підпускає до новонародженого сина і сторониться людей (ВІДЕО)
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024