Хмельницька маслосирбаза стверджує, що їх продукція для школярів Кропивницького якісна: заява

12:30, 27 Лютого, 2024
ОНОВЛЕНО

Виробник молочної продукції «Хмельницька маслосирбаза», який фігурує у провадженні щодо постачання масла у школи і садочки Кропивницького, надіслав «Гречці» свою офіційну позицію. В ній виробник назвав звинувачення Кіровоградської прокуратури наклепом і пообіцяв позиватися.

Нагадаємо, що Кіровоградська обласна прокуратура оголосила підозру директору ТОВ «ОПТТОРГ-К». Це підприємство уклало договір із міським управлінням освіти про постачання вершкового масла у школи та садочки. За версією слідства, замість масла «ОПТТОРГ-К» постачало спред виробництва «Хмельницької маслосирбази».

Своєю чергою директор «Хмельницької маслосирбази» Сергій Сакін відкинув звинувачення прокуратури у тому, що їхнє масло не відповідає нормам ДСТУ і є спредом. На підтвердження своїх слів виробник надіслав «Гречці» результати експертизи партії продукції, яка раніше була відвантажена для «ОПТТОРГ-К». Експертизу провели лабораторія Держпродспоживслужби та держпідприємство «Хмельницькстандартметрологія». У висновку вказано, що надіслані зразки масла «Селянське» відповідають нормам ДСТУ.

«Обидві експертизи показали повну відповідність нашої продукції стандартам ДСТУ та відсутність пальмової олії в зазначеній партії товару. І Хмельницька маслосирбаза, і Національна поліція досліджували в рамках експертизи одну й ту саму партію товару», – йдеться у заяві виробництва.

Інформацію, яку озвучила Кіровоградська обласна прокуратура щодо якості товару, представники «Хмельницької маслосирбази» назвали наклепом.

«Ми відповідально заявляємо, що інформація, озвучена в суді представником прокуратури щодо діяльності нашого підприємства є наклепом для нашого виробника. У зв’язку із чим ми будемо позиватися про захист честі та ділової репутації до прокуратури», – йдеться у заяві, надісланій виробником «Гречці».

ОНОВЛЕНО: у тексті було замінено слова «опублікував» на «надіслав “Гречці”».

«Гречка» повідомляла раніше, у квітні 2022 року фахівці Держаудитслужби в Кіровоградській області планували перевірити дві закупівлі, які проводило управління освіти Кропивницької міської ради. Це закупівлі сиру та м’яса на загальну суму майже 32 мільйони гривень у ТОВ «Оптторг-К». 

Останні новини по темі
У Кропивницькому парк Крючкова передали єпархії ПЦУ
Суд визнав законним звільнення ексголови Кіровоградської облради: що далі
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024