Керівник кіровоградських ультрас: «Краще би збирали гроші на ультрас, а не на силовиків»(ФОТО, ВІДЕО)

17:21, 04 Травня, 2014

Під час Народного Віче, що відбулося у Кіровограді в неділю 4 травня, керівник кіровоградських футбольних фанатів Віталій Єгоров.

Він висловив солідарність з ультрас інших областей України та наголосив, що футбольні фанати завжди були патріотично налаштовані. Єгоров відзначив дії колег з Харкова та Одеси, і наголосив, що саме вони, а не правоохоронці змогли поставити терористів, які намагалися дестабілізувати обстановку в місті, на місце.

«Мені здається, що не тим громадяни перераховували грощі, адже силові структури в чергове продемонстрували свою безпорадність“, наголосив керівник кіровоградських футбольних фанів. – «Натомість саме ультра довели, що вони можуть дієво протистояти колорадам».

Розповів Віталій Єгоров і про ставлення кіровоградських ультра до теротироіальної цілісності країни:

«Що стосується Кіровограда, ми завжди були з містом, з Україною. Наші головні принципи: любов до клубу, до міста, до України. Я радий, що думка городян міняється, вони бачать, що ультрас це не дебіли, які палять фаєри на стадіонах та викликують національні гасла. Ми боремося за нашу Україну», – наголосиі Єгоров.

Оурім того, Віталій Єгоров зазначив, що за часи революції дуже багато ультрас опинилися за гратами у в’язницях та ІВС. Один з кіровоградських футбольних фанатів після вогнепального поранення 20 лютого у Києві і досі перебуває на лікуванні в Ізраїлі.

Керівник кіровоградських ультрас наголосив ще й на тому, що вони шанують подвиги дідів та прадідів, учасників другої світової війни, та не мають нічого спільного з фашистами. Але й варто розрізняти, на думку Єгорова, захоплення українських земель і патріотизм:

Останні новини по темі
На центральну площу Кіровограда вийшли сотні людей(ФОТО)
www.gre4ka.info
У центрі Кіровограда відбулась акція єднання(ФОТО)
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024