Кіровоградцям пропонують розповісти, що треба змінити в медицині

15:20, 04 Листопада, 2015

Дорадча група при департаменті охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації, що стала майданчиком де пацієнти та лікарі відкрито та на рівних вирішуватимуть проблеми в медичній сфері оголошує збір пропозицій щодо того, які проблеми необхідно розглянути в медицині кіровоградської області.

 

З огляду на те, що в медичній сфері багато проблем, лікарям та представникам пацієнтських організацій, що ввійшли до складу органу необхідна допомога. Представники дорадчого органу хочуть почути голос кожного громадянина, щоб спрямувати свою роботу у вірному руслі.

Організатори збору пропозицій просять представників громадських організацій та всіх небайдужих вислати свої пропозиції до 16 листопада 2015 року за адресою kovlgv@ukr.net (в темі листа прохання вказати МЕДИЦИНА) за формою:
ПІБ або назва організації (не обов’язково)
Контактні дані для зворотного зв’язку (не обов’язково):
-адреса;
-телефон;
-адреса електроної пошти.
Загальна характеристика проблеми.
Виклад фактів (за наявності):
-звідки ви дізнались про проблему?
-чи вживали вже певних заходів для її вирішення і який був результат?

Довідка. Дорадча група складається з 12 осіб: 6 представників громадськості та 6 представників медичної сфери
Співголовами є Рибальченко О.М. (директор Департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації) та Бочаров-Туз В.В. (представник КОВ ВБО «ВМ ЛЖВ»).

Завданнями дорадчого органу є: надання допомоги департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА (далі – Департаменту) з моніторингу громадської думки про якість та доступність медичного обслуговування; забезпечення прозорості процесів бюджетування, як методу соціальної підзвітності Департаменту споживачам медичних послуг; забезпечення втілення прав громадян впливати на рішення прийняті чи ініційовані Департаментом; надання Департаменту рекомендацій з актуальних питань в сфері охорони здоров’я; розробка та втілення спільних з Департаментом рішень в медицині.

Прес – служба КОВ ВБО “ВМ ЛЖВ”

Останні новини по темі
Легкоатлетки з Кіровограда стали призерками Чемпіонату світу та отримали ліцензії на Паралімпійські ігри 2016 року (ФОТО)
У центрі Кіровограда палять листя (ВІДЕО)
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024