Кіровоград: перетворення вулиці на канаву оплатили з міського бюджету(ФОТО)

21:24, 14 Квітня, 2015

Вже кілька тижнів кіровоградці, мешканці вул. Галушкіна, що у мікрорайоні Велика Балка, не можуть нормально пересуватися вулицею. І все після того, як 20 березня підприємство “Кіровоград-Універсал – 2005” прогрейдерувало тут дорогу.

Схоже, що під час цієї операції чи після неї дорогу потрібно було підсипати, але цього не сталося. В результаті, дорога перетворилася на ритвини, а під час дощів – на канаву, яку складно перейти без спеціального взуття.

На запит громадської активістки Інги Дуднік з виконавчого комітету Кіровоградської міської ради надійшла відповідь, що “грейдерування” здійснювалося за бюджетні кошти у сумі 1830 гривень… “Тобто знищення більш-менш нормальної дороги оплатили з бюджету”, – пояснює Інга.

Секретар міської ради Іван Марковський у коментарі каналу Кіровоград розповів, що ситуацію спробують виправити: вулицю підсиплять і заново прогрейдерують.
Повернути в бюджет кошти за фактично невиконану роботу, підприємство може в тому випадку, якщо замовник – виконавчий комітет Кіровоградської міської ради, подасть на виконавця до суду.

Останні новини по темі
Кіровоград зустрів своїх захисників (ВІДЕО)
Завтра з бійцем АТО прощатиметься Велика Виска
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024