Кіровоградська прокуратура похвалилась здобутками розслідування подій на Майдані

Під час брифінгу за участі керівництва кіровоградської прокуратури заступник прокурора Кіровоградської області Олексій Варакін розповів про здобутки прокуратури щодо виявлення та притягнення до відповідальності винних у побитті учасників акції протесту 26 січня 2014 року у місті Кіровограді.
За словами Варакіна, рішенням Ленінського районного суду міста Кіровограда засуджено одну особу( Олександра Майбороду) обвинуваченого за ст. 296 ч. 2(хуліганство) до 4-х років позбавлення волі. Прокуратура вважає такий вирок надто м’яким і оскаржуватиме його.
Про те, чому з усіх ті тушок слідство вели проти єдиного Майбороди, та чому не просувається справа розшуків організаторів Антимайдану в Кіровограді, заступник прокурора жодної інформації не надав.
Нагадаємо, 26 січня 2014 року на площі Кірова відбулись заворушення між часнику Євромайдану і тітушками. Тоді від удауг гумовим молотком постраждав Герой Небесної сотні Віктор Чміленко.