Кіровоградські волонтери відвезли на передову воду, спальники і валентинки (ФОТО)

08:59, 13 Лютого, 2015

Три військові підрозділи отримали необхідні речі від кіровоградських волонтерів “Громадської варти”. Фотозвіт з чергової поїздки та власні емоції виклала на своїй сторінці у Фейбсуці Вікторія Касьянова.

Серед пакунків у машині волонтерів найнеобхідніші в цей час речі для військових: спальні мішки, вода, харчі, і навіть валентинки від кіровоградців.

“Довгий шлях, відвідини трьох підрозділів, зустрічі з друзями, нові знайомства, трагедії, які відбулись просто на очах, скупі сльози на мужніх обличчях – усі ці емоції були пережиті протягом однієї доби. Насправді, шлях від мирного і затишного життя до війни – достатньо короткий, і вимірюється кількома сотнями кілометрів. І якби не ті хлопці, які віддають стільки сил, а найстрашніше – віддають своє життя, шлях цей був би набагато коротшим.
Втішає єдине – невичерпна людська доброта, турбота, увага і піклування з боку пересічних громадян, дитяча підтримка і щирість, рука допомоги від представників влади та бізнесу обов’язково принесуть очікуваний переможний результат.

Ми маємо стати найміцнішим тилом, другим фронтом для наших бійців. Їм потрібна наша підтримка, любов і розуміння.Тільки так, тільки разом здолаємо ворога” – впенена Вікторія Касьянова.

Останні новини по темі
Студенти Росії зняли нове відеозвернення до української молоді. З вибаченнями за війну (ВіДЕО)
Кіровоградщина: пораненому бійцю необхідна допомога (ФОТО)
Читайте також

На Кіровоградщині судитимуть 61-річного мешканця Олександрії, якого підозрюють у “зливанні” ворогу даних про переміщення військової техніки....

10:56, 28 Травня, 2024

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024