Кіровоградські жінки мріють достукатись до командування армії

Вчора, 4 липня, під стінами Кіровоградського міського військкомату зібрались матері та дружини мобілізованих кіровоградців, що вже третій місяць захищають Україну на Сході.
Вони прийшли, аби отримати відповідь на їх звернення з проханням провести ротацію для їх чоловіків.
На горіхи дісталось майору Олегу Семенчуку, заступнику начальника відділу по роботі з особовим складом та громадськістю, який вийшов до громадян.
Жінки вважають відповідь звичайною відпискою та вимагають бодай короткої відпустки для військовослужбовців. Готові самі оплатити автобус, що доставити бодай на тиждень рідних додому.
Натомість Семенчук намагався пояснити жінкам, як би вони не просили, військкомат не може вирішити цю проблему, адже це не в його компетенції.
«Ви не розумієте як це важко, вести дитину у садочок щодня, а вона питає: «А нашого тата не вб’ють? Я ж його люблю». І все тому, що я чесно передала йому повістку, а могла б як сусідка сказати «Не знаю де, я з ним не живу, шукайте самі» , – розповідає дружина одного з мобілізованих.
Скаржаться жінки і на те, що від воєнного обов’язку можна було легко відкупитись. Впевнені, що нині їх чоловіки страждають за свою чесність. Також нарікають і на те, що у працівників МВС, що нині служать на Сході і ротація раз у місяць відбувається, і зарплата в рази вища.
Жінки вже на знають, як їм зорганізуватись, аби їх почули нагорі. Поки що чекають, що військкомат доведе їх прохання до відома вищого командування збройних сил України.
Марта Луцька


