Кіровоградський чиновник не планує вибачатись за некоректну поведінку? (ВІДЕО)

09:35, 28 Квітня, 2014

 

Три місяці чекає вибачень кіровоградський письменник Василь Бондар від місцевого чиновника. Під час подій Євромайдану керівник одного з управлінь обласної адміністрації заборонив Бондарю виступити на мітингу і наказав силоміць відтіснити його від сцени.


Чиновник ще й досі на посаді, повідомляють “Подробиці”.

Місцева знаменитість, голова обласної спілки письменників Василь Бондар, до дрібниць пам’ятає події 26 січня. Біля обласної ради, де розташований офіс його організації, збирається мітинг прихильників Партії регіонів. Чоловік зайшов усередину. У коридорі натрапив на тітушок.

Василь Бондар, голова Спілки письменників України у Кіровоградській області:

– Іди звідси, бо по голові получиш і так далі – от такі відповіді були. Я там книги поклав і вийшов сюди. Мені захотілося звернутися до них і щось сказати таке, що люди добрі, нащо ви поділилися одні на другі!

Сказати це Василь Бондар хотів на мітингу. Але його спочатку відтісняють від імпровізованої трибуни, а далі, за командою, до нього підходять люди у білих рукавичках і виштовхують із зібрання.

Один із фігурантов цього відео – начальник обласного управління зв’язків із громадськістю – Віталій Останній. Він головував на мітингу і саме він дав вказівку – прибрати письменника. Свій вчинок спочатку намагається виправдати. Мовляв, Бондаря не було у списку доповідачів. Далі погоджується: чинити так не можна було.

Віталій Останній, начальник управління зв’язків із громадськістю Кіровоградської ОДА:

– Звичайно, ну це прикрий факт. Так звичайно людина поважна тут беззаперечно. Я визнаю, можливо мої дії були некоректними.

Та за три місяці чиновник не знайшов часу вибачитись. Як реагувати на подібні інциденти – філософськи відповідає новий губернатор Кіровоградщини.

Олександр Петик, голова Кіровоградської ОДА:

– Ви ж розумієте різницю між соромом і совістю, все ж таки мова йде про те, чи бажаєте ви мораль регулювати якимись дисциплінарними кроками? Це вже не буде мораль, це вже буде втручання в конституційні права чиновника.

А от про права ображеної людини чомусь ніхто не подумав. Сам Василь Бондар каже: зла не тримає. Але переконаний – таким керівникам не місце при владі.

 

Останні новини по темі
Як столичні митці знущаються над сепаратистами (ФОТО)
Вкрадені Януковичем гроші шукатимуть у Лондоні
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024