Кому зменшили? Як керівникам Кіровоградської облради змінювали премії

15:15, 14 Червня, 2024
ОНОВЛЕНО

Голові Кіровоградської обласної ради Юрію Дрозду не зменшили розмір премії, як це передбачено у постанові кабміну. Натомість для його заступника Юрія Семенюка вимогу постанови депутати виконали.

Питання про зменшення відсотків премій для голови облради та його заступника розглядали народні оранці області сьогодні, 14 червня, під час сесії,  передає кореспондентка “Гречка”.

Необхідність у перегляді розмірів премій виникла через внесені  від 30 квітня  зміни до постанови кабміну “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”.

Відтак, згідно з проєктом рішення, Юрію Дрозду повинні були встановити премію у розмірі 35% від посадового окладу, замість 75%, як було раніше. І застосувати оновлене положення на період ще від 30 квітня.

Проте кількості голосів депутатів під час сьогоднішнього засідання не вистачило, щоб підтримати відповідні зміни.

Крім того, на вимогу тої ж таки постанови, на розгляд депутатського корпусу винесли питання і про зменшення премії заступнику голови облради до 60% від посадового окладу, замість 90%, як було раніше.

У цьому випадку депутатських голосів вистачило, аби затвердити відповідний проєкт рішення. Застосовувати оновлені цифри передбачено, починаючи від 30 квітня, тобто тепер вже з перерахунками від того числа.

Оновлено:

У постанові Кабміну, про яку йде мова у публікації йде мова про те що посадовцям місцевого самоврядування мають підвищити посадові оклади на 35%. Проте, виплати повинні бути в межах вже виділеного на зарплати кошторису. Тому у випадку із головою Кіровоградської облради та його заступника виникла потреба зменшити відсоток премій, аби вже виділений кошторис міг покривати їхню загальну зарплатню.

Нагадаємо, директора Театру корифеїв Сергія Корнієнка, підозрюваного у хабарництві, офіційно планували звільнили з посади рішенням сесії 14 червня. Проте голосів народних обранців області не вистачило для затвердження проєкту рішення.

Останні новини по темі
Захисника з Кіровоградщини відзначили державною нагородою
Приєднають до “тубдиспансеру”: Кіровоградська облрада затвердила реорганізацію двох медзакладів
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024