Концерт, смачні подарунки і щирі вітання: учні Новомиргородської спецшколи відзначили День Святого Миколая 

19:18, 06 Грудня, 2023
ПАРТНЕРСЬКА ПУБЛІКАЦІЯ

Учні Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради відзначили День Святого Миколая сьогодні, 6 грудня. Діти продемонстрували неймовірні таланти, показавши театралізовану виставу. 

На свято завітав голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд, голова Новоукраїнської військової адміністрації Олександр Дубченко та голова Новомиргородської громади Ігор Забажан. 


“Ви, діти, наш найкоштовніший скарб, адже саме ви творитимете майбутнє України. І я дуже радий, що в цей важкий для нашої держави час на ваших обличчях сяють усмішки. Ми робимо все можливе, аби ви були щасливими. Давайте привітаємо воїнів із Днем Збройних Сил України і ще раз подякуємо за те, що вони міцно тримають фронти, нищать нашого споконвічного ворога”, – наголосив голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.

“Від імені депутатського корпусу я бажаю кожному з вас мирного неба, міцного здоров’я та безмежного щастя у незалежній непереможній державі. Навіть після найтемнішої ночі завжди піднімається сонце. Наше завдання – робити все від нас залежне, аби цей час настав якнайшвидше”, – додав він.

Після вистави кожен із учнів Новомиргородської спеціальної школи отримав солодкий подарунок. Діти також влаштували невелику імпровізовану фотосесію.

Останні новини по темі
У громаді на Кіровоградщині відкрили Алею пам’яті загиблим захисникам
спецпогашення поштової марки
У Кропивницькому погасили марку “Подарунки Святого Миколая”
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024