Кропивницький військовий зачитав на відео вірш про рідну мову

14:10, 21 Лютого, 2024

Сьогодні, 21 лютого, відзначають Міжнародний день рідної мови. Захисник із Кропивницького з цієї нагоди на відео зачитав вірша про українську.

Відео оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці 121 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

“Рідна мова – це не лише засіб спілкування, але і частина нашої ідентичності, культури та національної гордості. Нехай кожен з нас завжди пам’ятає якою ціною українці виборюють право розмовляти рідною мовою у своїй країні. Хай вона завжди звучить гідно, надихає нас на великі справи та об’єднує”, – йдеться в дописі.

Вірш Ірини Рубець “Якщо ця мова не твоя” зачитав військовослужбовець 121 окремої бригади територіальної оборони.

Довідково:

Міжнаро́дний день рі́дної мо́ви, також Міжнародний день материнської мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної належності людини. Окрім того, організація вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Останні новини по темі
Політика героя: як на Кіровоградщині надаватимуть реабілітаційні послуги пацієнтам
У Кропивницькому виступить один із найпопулярніших нових гуртів українського шоубізу 100лиця
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024