Мешканців Кіровоградщини просять фінансово допомогти важкохворому хлопчику

15:52, 20 Грудня, 2023

Міжнародний благодійний фонд “Янгол життя” оголосив терміновий збір грошей для допомоги на обстеження та харчування важкохворого хлопчика.

Як повідомили у благодійному фонді, у Данила Котяша була медулобластома – злоякісна пухлина головного мозку з метастазами. Лікарям вдалося її видалити, після чого хлопчик пройшов 33 сеанси променевої терапії та блок хімієтерапії у Кропивницькому.

Як зазначають волонтери, наразі необхідні гроші, бо у дитини назначене планове контрольне МРТ-обстеження головного мозку і всіх відділів хребта, вартість якого складає 8600 гривень. 

“Дуже чекаємо цього обстеження і віримо в гарні результати! У Дані є тільки бабуся і ми: кожен з нас, хто допоміг, підтримав, зрозумів і помолився за них. Даня дуже худенький хлопчик, йому потрібно утримувати, а за можливості й збільшувати вагу. Для цього він постійно вживає спеціалізоване медичне харчування”, – уточнили волонтерки.

За їхніми словами, наразі в місяць на харчування потрібно 11 тисяч гривень.

“Ми вже замовили харчування на грудень, але не розрахувалися, тому маємо борг в 11 тисяч гривень. Окрім того, щотижня є супутні призначення до лікування, бо хімія дає постійні ускладнення, внаслідок чого організму потрібна медикаментозна підтримка. Загалом її вартість складає близько п’яти тисяч гривень щомісяця. Тож, збір в цьому місяці у нас великий”, – підкреслили волонтерки. 

Реквізити для допомоги:

Нагадаємо, “Гречка” раніше писала про те, як у Кропивницькому для онкохворих дітей працюють волонтерки фонду «Янголи життя».

Останні новини по темі
Створити власну карту бажань: як долучитись до івенту у Кропивницькому
Карта бажань
У Кропивницькому вшанували ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024