Мешканці Кіровоградщини отримують найменші ЖКГ-субсидії в Україні
У порівнянні з іншими містами України на Кіровоградщині середній розмір субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг найменший. Про це свідчать цифри Державної служби статистики України за лютий цього року.
Серед регіонів найбільший розмір спостерігався у Донецькій області (482,3 грн), найменший – у Кіровоградській (95,1 грн).
Загалом в Україні середній розмір ЖКГ-субсидії на одну сім’ю у лютому 2015 р. збільшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 2,3 рази і склав 326,4 грн. Відповідно збільшились і видатки, призначенні для виплати населенню субсидій. Загальна сума субсидій у лютому 2015 р. склала 100,7 млн грн, що на 80,6 млн грн більше відповідного показника 2014 р. Більше такі соцвиплати отримують мешканці міст, аніж сіл.
У січні-лютому 2015 р. призначено субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 293,4 тис. сімей, що становить 102,6% від загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями, з них у міських поселеннях – 248,2 тис. сімей, у сільській місцевості – 45,2 тис. сімей. Порівняно з відповідним періодом 2014 р. кількість сімей, яким призначено субсидії, збільшилась на 177,8 тис., або в 2,5 рази




