На Балашівці за мільйони планують ремонтувати тротуар: хто отримає підряд

15:31, 04 Грудня, 2023

У Кропивницькому на мікрорайоні Стара Балашівка планують відремонтувати тротуар, за що готові були віддати майже 3 мільйони гривень.

Зазначимо, саме про цей ремонт зазначали мітингувальники, які 2 грудня вчергове провели акцію “Гроші на ЗСУ”, де вимагали направляти фінансування на армію, а не на асфальт.

Як зʼясувала кореспондентка “Гречки” у системі Prozorro, мова йде про ремонт тротуару по вулиці Брестській.

Замовником виступає головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міськради. За ремонт готові були віддати 2 781 613 гривень.

Згідно з даними гугл-карт, орієнтовна довжина всієї вулиці становить близько 900 метрів.
У тендерній документації вказано, що будуть демонтувати елементи старого тротуару. Натомість облаштовуватимуть нові бордюри, огорожу, ливневі системи та звичайно ж асфальтне покриття.

Виконати ремонт повинні до 31 грудня 2024 року.

Аукціон провели сьогодні, 4 грудня. Пропозиції подали два підприємства:

  • ФОП Тищенко Андрій Володимирович готовий провести роботу за 2 016 464 гривень
  • ТОВ ПФ – за 2 709 682 гривень.

Переможцем стає те підприємство, яке у пропозиції заявило меншу суму. Проте, згідно з процедурою відповідну заявку ще повинні перевірити.

Відтак, наразі значиться, що ФОП Тищенко Андрій Володимирович очікує рішення. Його пропозиція різниться із вартістю від управління ЖКГ та конкурентом у близько 700 тисяч гривень.

Згідно з інформацією в аналітичній системі Youcontrol, ФОП Тищенко Андрій Володимирович зареєстрований у місті Помічна, що на Кіровоградщині.

Основним видом діяльності вказано “Вантажний автомобільний транспорт”. Серед переліку видів діяльності також є “Будівництво доріг і автострад” та “Будівництво трубопроводів”.

Цьогоріч підприємець отримав підрядів у держазакупівлях на майже 6,8 мільйона гривень.

Останні новини по темі
Колишнього журналіста з Кіровоградщини підозрюють у колабораціонізмі
журналіст-колаборант
Продовжили програму: хто і як зможе обміняти світлодіоні лампи на Кіровоградщині
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024