На Кіровоградщині черги відключень світла можуть змінювати: чому

15:44, 25 Червня, 2024

У “Кіровоградобленерго” розʼяснили, що черги відключень світла можуть змінюватися та пояснили чому так відбувається.

Розʼяснення оприлюднили на офіційній Facebook-сторінці ПрАТ “Кіровоградобленерго”.

Згідно з інформацією, зміни черг відбуваються під час масових ремонтних робіт. 

“Щороку, з квітня наші працівники готують мережі до осінньо-зимового періоду. Влітку таких робіт найбільше”, – йдеться у повідомленні.

Якщо зникло світло в той час, коли за графіком воно має бути або навпаки воно є тоді, коли має бути відключення, то це може вказувати на зміну черги. 

Пояснюється це тим, що під час ремонтів струм заживлюють з інших ліній. Ці лінії електропередач, як правило, належать до інших черг. Саме тому, у разі перекидання на іншу лінію під час ремонтів,  черга може змінюватись.

“Нагадаємо, що ремонтні роботи відбувались щороку. Наші спеціалісти виконували їх так, щоб це не відчувала більшість користувачів. Однак введення в дію графіків погодинних відключень впливає на енергопостачання і тепер такі відключення відчуває більшість користувачів. Ремонтні роботи можуть проводитися від однієї доби до тижня. Все залежить від складності робіт”, – пояснюють енергетики.

Коли фахівці переводять на резервну лінію живлення, інформація буде відображатися на сайті “Кіровоградобленерго”.  Сайт показує також актуальну інформацію про чергу за конкретною адресою на поточний момент.

Дізнатися, до якої черги відноситься певна адреса, можна на головній сторінці сайту ПрАТ Кіровоградобленерго, в розділі «Чому немає світла».

Нагадаємо, графік погодинних відключень на 25 червня можна знайти за цим посиланням.

Останні новини по темі
Навіки у строю: три громади Кіровоградщини повідомили про втрати на фронті
загинув військовий
підвал скандал Кропивницький
Шантаж світлом у боротьбі за підвал? Будинок залишився без електрики через перерізані дроти
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024